| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Patrik Schick Bayer 04 Leverkusen 8 maçta 7 gol · 90 dk başına 1,03 · son 5: 4 | 1,75 | 42 % | 46 % |
| Said El Mala 1. FC Köln 7 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,36 · son 5: 1 | 2,80 | 24 % | 27 % |
| Ibrahim Maza Bayer 04 Leverkusen 8 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,39 · son 5: 2 | 2,90 | 24 % | 24 % |
Bugünün golcü tahminleri: kim gol atar?
Orana göre her maçın en olası üç golcüsü; marj çıkarılmış olarak ve her oyuncunun sezon formuyla. Ayrıca kendi istatistik tahminimiz. Bugün 41 maç.
Tablo nasıl okunur
Oran, oyuncunun normal sürede en az bir gol atması için Tipico oranıdır (kendi kalesine atılan goller sayılmaz). Şans, bahis şirketi marjını çıkardıktan sonra oranın içerdiği olasılıktır. İstatistik, 90 dakika başına sezon golleri, son maçlarda oynanan dakikalar ve takımın bu maçtaki gol beklentisinden yaptığımız kendi tahminimizdir. „Bizim görüşümüz ↑“ şu demek: istatistik oranın belirgin şekilde üzerinde. Bu bir ipucudur, garanti değil; çünkü oranlar çoğu zaman sezon istatistiğinin bilmediği kadro ve rol bilgilerini içerir.
Bugün, 8 Kasım 2026 Pazar
Bundesliga
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Igor Matanovic SC Freiburg 8 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,65 · son 5: 1 | 2,00 | 36 % | 34 % |
| Lucas Holer SC Freiburg 7 maçta 0 gol · son 5: 0 | 2,60 | 27 % | – |
| Derry Scherhant SC Freiburg 8 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,29 · son 5: 2 | 2,60 | 27 % | 24 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Fisnik Asllani TSG Hoffenheim 6 maçta 0 gol · 90 dk başına 0,00 · son 5: 0 | 2,10 | 34 % | 26 % |
| Andrej Kramaric TSG Hoffenheim 8 maçta 1 gol · 1 pen. · son 5: 1 | 2,10 | 34 % | – |
| Edin Dzeko FC Schalke 04 6 maçta 0 gol · son 5: 0 | 3,00 | 23 % | – |
Dikkate alınmayanlar (yok veya şüpheli): Adam Hlozek
Premier League
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Cole Palmer Chelsea 9 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,32 · 1 pen. · son 5: 1 | 2,60 | 27 % | 24 % |
| Morgan Rogers Chelsea 9 maçta 5 gol · 90 dk başına 0,53 · son 5: 2 | 3,00 | 23 % | 27 % |
| Pedro Neto Chelsea 9 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,39 · son 5: 2 | 3,20 | 21 % | 22 % |
Dikkate alınmayanlar (yok veya şüpheli): Brian Brobbey, Jordan Henderson, Moises Caicedo
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Evanilson Bournemouth 9 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,46 · son 5: 4 | 2,40 | 29 % | 33 % |
| Marcus Tavernier bizim görüşümüz ↑ Bournemouth 9 maçta 5 gol · 90 dk başına 0,60 · son 5: 2 | 3,00 | 23 % | 33 % |
| Rayan Bournemouth 9 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,11 · son 5: 1 | 3,20 | 21 % | 17 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Alexander Isak bizim görüşümüz ↑ Liverpool 8 maçta 6 gol · 90 dk başına 0,82 · son 5: 3 | 2,10 | 34 % | 54 % |
| Cody Gakpo Liverpool 7 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,17 · son 5: 0 | 2,70 | 25 % | 24 % |
| Bradley Barcola Liverpool 7 maçta 0 gol · 90 dk başına 0,00 · son 5: 0 | 2,90 | 24 % | 16 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Charalampos Kostoulas Brighton 9 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,42 · son 5: 2 | 2,30 | 30 % | 27 % |
| Igor Thiago Brentford 9 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,22 · son 5: 2 | 2,60 | 27 % | 21 % |
| Diego Gomez Brighton 9 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,11 · son 5: 1 | 3,60 | 19 % | 14 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Bryan Mbeumo bizim görüşümüz ↑ Man United 9 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,43 · son 5: 2 | 2,60 | 27 % | 39 % |
| Nicolas Jackson bizim görüşümüz ↑ Aston Villa 8 maçta 5 gol · 90 dk başına 0,70 · son 5: 5 | 2,60 | 27 % | 39 % |
| Matheus Cunha Man United 9 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,14 · son 5: 1 | 3,00 | 23 % | 19 % |
LaLiga
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Orri Oskarsson Real Sociedad 9 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,54 · son 5: 2 | 2,10 | 34 % | 30 % |
| Mikel Oyarzabal Real Sociedad 11 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,23 · son 5: 2 | 2,20 | 32 % | 25 % |
| Goncalo Guedes Real Sociedad 10 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,34 · son 5: 2 | 2,90 | 24 % | 23 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Ferran Jutgla Celta Vigo 11 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,28 · son 5: 1 | 2,70 | 25 % | 26 % |
| Pablo Duran Celta Vigo 8 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,43 · son 5: 2 | 3,20 | 21 % | 26 % |
| Karl Etta Eyong Levante 6 maçta 1 gol · son 5: 1 | 3,50 | 19 % | – |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Georges Mikautadze Villarreal 11 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,47 · 1 pen. · son 5: 2 | 2,10 | 34 % | 30 % |
| Nicolas Pepe Villarreal 7 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,36 · son 5: 1 | 2,60 | 27 % | 28 % |
| Alberto Moleiro Villarreal 11 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,27 · son 5: 1 | 3,20 | 21 % | 23 % |
| İlk 3'ün dışında istatistiğimizin öne çıkardıkları: | |||
| Pape Gueye bizim görüşümüz ↑ Villarreal 10 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,37 · 1 pen. · son 5: 2 | 5,50 | 12 % | 22 % |
Dikkate alınmayanlar (yok veya şüpheli): Martin Satriano
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Raphinha Barcelona 10 maçta 15 gol · 90 dk başına 1,87 · 3 pen. · son 5: 9 | 1,90 | 38 % | 41 % |
| Lamine Yamal Barcelona 11 maçta 10 gol · 90 dk başına 0,99 · 1 pen. · son 5: 3 | 2,10 | 34 % | 34 % |
| Julian Alvarez Atlético Madrid 7 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,28 · son 5: 1 | 2,80 | 24 % | 21 % |
Dikkate alınmayanlar (yok veya şüpheli): Pablo Barrios
Serie A
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Goncalo Ramos AC Milan 10 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,20 · 1 pen. · son 5: 1 | 2,50 | 28 % | 21 % |
| Christian Pulisic AC Milan 7 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,57 · son 5: 2 | 2,90 | 24 % | 24 % |
| Omari Hutchinson AC Milan 6 maçta 1 gol · son 5: 1 | 4,00 | 17 % | – |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Nikola Krstovic bizim görüşümüz ↑ Atalanta 10 maçta 6 gol · 90 dk başına 0,86 · son 5: 5 | 2,30 | 30 % | 44 % |
| Gustavo Varela bizim görüşümüz ↑ Monza 9 maçta 9 gol · 90 dk başına 1,07 · 2 pen. · son 5: 5 | 2,60 | 27 % | 40 % |
| Charles De Ketelaere Atalanta 10 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,12 · son 5: 1 | 3,50 | 19 % | 16 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Marcus Thuram Inter Milan 9 maçta 5 gol · 90 dk başına 0,71 · son 5: 3 | 2,10 | 34 % | 34 % |
| Pio Esposito Inter Milan sezon verisi yok | 2,30 | 30 % | – |
| Nico Paz Como 9 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,37 · son 5: 2 | 3,50 | 19 % | 20 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Nick Woltemade Juventus 8 maçta 0 gol · 90 dk başına 0,00 · son 5: 0 | 2,90 | 24 % | 17 % |
| Randal Kolo Muani Juventus 10 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,11 · son 5: 1 | 3,00 | 23 % | 17 % |
| Mateo Pellegrino Fiorentina 10 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,38 · son 5: 1 | 3,00 | 23 % | 21 % |
Ligue 1
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Boulaye Dia Rennes 7 maçta 4 gol · 1 pen. · son 5: 4 | 2,60 | 27 % | – |
| Mousa Al-Tamari Rennes 9 maçta 0 gol · 90 dk başına 0,00 · son 5: 0 | 3,20 | 21 % | 14 % |
| Soriba Diaoune Lille 3 maçta 0 gol · son 3: 0 | 3,50 | 19 % | – |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Paris Brunner Monaco 7 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,68 · son 5: 2 | 2,20 | 32 % | 40 % |
| Matthis Abline Monaco 8 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,20 · son 5: 1 | 2,80 | 24 % | 22 % |
| Louis Mafouta Le Mans 9 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,46 · 1 pen. · son 5: 1 | 3,00 | 23 % | 25 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Elye Wahi bizim görüşümüz ↑ Nice 9 maçta 6 gol · 90 dk başına 0,78 · 2 pen. · son 5: 5 | 2,50 | 28 % | 42 % |
| Mohamed Amoura Nice 8 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,44 · son 5: 2 | 3,20 | 21 % | 28 % |
| Prosper Peter Angers 9 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,44 · son 5: 2 | 3,20 | 21 % | 23 % |
Dikkate alınmayanlar (yok veya şüpheli): Yassin Belkhdim
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Ludovic Ajorque Brest 10 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,41 · son 5: 3 | 2,90 | 24 % | 24 % |
| Mama Balde Brest 9 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,44 · son 5: 2 | 3,50 | 19 % | 18 % |
| Pathe Mboup Brest 10 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,34 · son 5: 2 | 4,00 | 17 % | 18 % |
Dikkate alınmayanlar (yok veya şüpheli): Ernest Nuamah, Keito Nakamura
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Ibrahima Baldé Lorient 7 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,24 · son 5: 0 | 2,90 | 24 % | – |
| Josh Maja Le Havre 9 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,69 · 1 pen. · son 5: 4 | 3,50 | 19 % | 28 % |
| Sota Nakamura Le Havre 9 maçta 0 gol · 90 dk başına 0,00 · son 5: 0 | 3,80 | 18 % | 13 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Thorgan Hazard Lens 7 maçta 1 gol · son 5: 1 | 2,70 | 25 % | – |
| Florian Thauvin Lens 9 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,46 · 3 pen. · son 5: 1 | 2,90 | 24 % | 27 % |
| Amine Gouiri Marseille 9 maçta 6 gol · 90 dk başına 0,70 · 1 pen. · son 5: 2 | 2,90 | 24 % | 27 % |
Dikkate alınmayanlar (yok veya şüpheli): Amine Harit
Eredivisie
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Wout Weghorst Twente 11 maçta 8 gol · 90 dk başına 0,78 · 2 pen. · son 5: 5 | 2,40 | 29 % | 34 % |
| Tolu Arokodare Ajax 10 maçta 6 gol · 90 dk başına 1,03 · son 5: 4 | 2,50 | 28 % | 27 % |
| Daan Rots Twente 10 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,43 · son 5: 2 | 3,50 | 19 % | 19 % |
Dikkate alınmayanlar (yok veya şüpheli): Julian Brandt
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Guus Til PSV 11 maçta 7 gol · 90 dk başına 0,72 · son 5: 5 | 1,85 | 39 % | 39 % |
| Sven Mijnans PSV 9 maçta 6 gol · 90 dk başına 0,97 · son 5: 5 | 2,40 | 29 % | 39 % |
| Ivan Perisic PSV 10 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,27 · son 5: 0 | 2,40 | 29 % | 23 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Mexx Meerdink AZ Alkmaar 11 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,39 · 1 pen. · son 5: 2 | 2,00 | 36 % | 35 % |
| Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar 11 maçta 5 gol · 90 dk başına 0,50 · son 5: 1 | 2,90 | 24 % | 31 % |
| Weslley Patati AZ Alkmaar 10 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,17 · son 5: 0 | 2,90 | 24 % | 19 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Artem Stepanov Utrecht 8 maçta 5 gol · 90 dk başına 0,91 · 1 pen. · son 5: 2 | 2,40 | 29 % | 31 % |
| Bryan Linssen Nijmegen 10 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,12 · son 5: 0 | 3,00 | 23 % | 17 % |
| Dani de Wit Utrecht 11 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,19 · son 5: 0 | 3,00 | 23 % | 19 % |
Dikkate alınmayanlar (yok veya şüpheli): Marius Broholm
Primeira Liga
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Andre Lacximicant Estoril 10 maçta 0 gol · 90 dk başına 0,00 · son 5: 0 | 3,20 | 21 % | – |
| Adrian Butzke Marítimo 10 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,11 · 1 pen. · son 5: 0 | 3,50 | 19 % | 15 % |
| Rafik Guitane Estoril 9 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,16 · son 5: 1 | 3,80 | 18 % | – |
Dikkate alınmayanlar (yok veya şüpheli): Peixinho
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Fernando Santa Clara 10 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,57 · 1 pen. · son 5: 1 | 3,50 | 19 % | 19 % |
| Vinicius Lopes Santa Clara 10 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,23 · son 5: 1 | 3,60 | 19 % | 17 % |
| Brenner Santa Clara 8 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,36 · son 5: 0 | 4,00 | 17 % | 18 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Samu Aghehowa Porto 4 maçta 0 gol · son 4: 0 | 2,30 | 30 % | – |
| Borja Sainz Porto 10 maçta 5 gol · 90 dk başına 1,24 · son 5: 3 | 2,70 | 25 % | 28 % |
| Pepe Porto 10 maçta 0 gol · 90 dk başına 0,00 · son 5: 0 | 3,20 | 21 % | 12 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Vangelis Pavlidis Benfica 10 maçta 10 gol · 90 dk başına 1,11 · 3 pen. · son 5: 4 | 1,50 | 50 % | 57 % |
| Gianluca Prestianni Benfica 10 maçta 6 gol · 90 dk başına 0,64 · son 5: 2 | 2,10 | 34 % | 39 % |
| Dodi Lukebakio Benfica 9 maçta 0 gol · son 5: 0 | 2,30 | 30 % | – |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Fran Navarro Braga 8 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,27 · son 5: 0 | 2,30 | 30 % | 27 % |
| Ricardo Horta Braga 7 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,17 · son 5: 1 | 2,50 | 28 % | 26 % |
| Gabri Martinez Braga 7 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,23 · son 5: 0 | 3,20 | 21 % | 21 % |
Süper Lig
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Mohamed Salah Trabzonspor 10 maçta 8 gol · 90 dk başına 0,87 · 1 pen. · son 5: 4 | 2,00 | 36 % | 40 % |
| Paul Onuachu Trabzonspor 8 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,35 · son 5: 2 | 2,10 | 34 % | 27 % |
| Ivan Cedric Alanyaspor sezon verisi yok | 3,60 | 19 % | – |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Dusan Vlahovic Beşiktaş 8 maçta 7 gol · 90 dk başına 0,99 · 2 pen. · son 5: 3 | 1,55 | 48 % | 60 % |
| Leandro Trossard Beşiktaş 9 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,24 · son 5: 2 | 2,30 | 30 % | 29 % |
| Vaclav Cerny Beşiktaş 10 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,28 · son 5: 0 | 2,60 | 27 % | 24 % |
Belçika Pro Lig
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Max Dean Gent 3 maçta 0 gol · son 3: 0 | 2,10 | 34 % | – |
| Abdelkahar Kadri Gent 5 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,32 · son 5: 1 | 3,50 | 19 % | 19 % |
| Momodou Sonko Gent 10 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,33 · son 5: 2 | 3,50 | 19 % | 23 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Raul Florucz Union SG 10 maçta 5 gol · 90 dk başına 1,06 · son 5: 3 | 2,30 | 30 % | 29 % |
| Kevin Rodriguez Union SG 4 maçta 1 gol · son 4: 1 | 2,40 | 29 % | – |
| Relebohile Mofokeng Union SG 9 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,74 · son 5: 2 | 2,90 | 24 % | 27 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Frederic Soelle Soelle Sint-Truiden 5 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,32 · son 5: 1 | 2,40 | 29 % | 26 % |
| Ilias Sebaoui Sint-Truiden 10 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,31 · 1 pen. · son 5: 2 | 2,90 | 24 % | 24 % |
| Nathanaël Mbuku Sint-Truiden 6 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,32 · son 5: 1 | 3,20 | 21 % | 19 % |
Avusturya Bundesliga
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Johannes Eggestein Austria Vienna 11 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,32 · son 5: 3 | 2,70 | 25 % | 31 % |
| Nikolai Baden Frederiksen WSG Tirol 11 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,54 · 1 pen. · son 5: 2 | 2,80 | 24 % | 26 % |
| Moritz Wels WSG Tirol 6 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,49 · son 5: 2 | 3,50 | 19 % | 22 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Marco Hoffmann TSV Hartberg 11 maçta 8 gol · 90 dk başına 0,80 · 1 pen. · son 5: 5 | 2,40 | 29 % | 37 % |
| Ousmane Diawara SCR Altach 11 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,30 · son 5: 2 | 2,70 | 25 % | 27 % |
| Angelo Gattermayer TSV Hartberg 11 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,11 · son 5: 0 | 3,20 | 21 % | 15 % |
| İlk 3'ün dışında istatistiğimizin öne çıkardıkları: | |||
| Yann Massombo bizim görüşümüz ↑ SCR Altach 9 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,37 · son 5: 1 | 5,00 | 13 % | 22 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Haris Tabakovic Red Bull Salzburg 10 maçta 7 gol · 90 dk başına 0,91 · son 5: 4 | 2,00 | 36 % | 37 % |
| Oumar Diakite Sturm Graz 6 maçta 7 gol · 90 dk başına 1,98 · 2 pen. · son 5: 6 | 2,60 | 27 % | 38 % |
| Yorbe Vertessen Red Bull Salzburg 11 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,52 · son 5: 1 | 2,80 | 24 % | 20 % |
3. Liga
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Oliver Rolke VfB Stuttgart II 12 maçta 5 gol · 90 dk başına 0,53 · son 5: 1 | 2,50 | 28 % | 27 % |
| Tim van der Leij VfB Stuttgart II 8 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,65 · 1 pen. · son 5: 2 | 2,70 | 25 % | 28 % |
| Tim Heike bizim görüşümüz ↑ SC Verl 12 maçta 5 gol · 90 dk başına 0,44 · son 5: 1 | 3,20 | 21 % | 31 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Yasin Zor bizim görüşümüz ↑ TSG 1899 Hoffenheim II 11 maçta 8 gol · 90 dk başına 0,78 · 1 pen. · son 5: 3 | 2,40 | 29 % | 42 % |
| Tarsis Bonga bizim görüşümüz ↑ Würzburger Kickers 12 maçta 7 gol · 90 dk başına 0,59 · 2 pen. · son 5: 3 | 2,70 | 25 % | 35 % |
| Jakov Dedic TSG 1899 Hoffenheim II 12 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,39 · son 5: 1 | 2,80 | 24 % | 22 % |
Lige göre gol krallığı listeleri
Bundesliga2. Bundesliga3. LigaAvusturya BundesligaBelçika Pro LigChampionshipEkstraklasaEredivisieAlmanya Kadınlar BundesligaYunanistan Süper LigiLaLigaLaLiga2Liga ILiga MXLigue 1Ligue 2Premier LeaguePrimeira LigaSuudi Pro Ligİskoçya PremiershipSerie ASerie BBrezilya Série BSuperettanDanimarka Superligaİsviçre Süper LigiSüper Lig
Nasıl hesaplıyoruz
Golcü oranı her zaman bahis şirketinin bir payını içerir; oyuncu bahislerinde bu pay genellikle maç sonucu bahsine göre belirgin şekilde yüksektir. Bir takımın „Evet“ oranlarını beklenen gollere çevirip piyasanın takıma toplamda biçtiği gollerle (2,5 Alt/Üst ve ilk gol bahsinden) karşılaştırıyoruz. Aradaki fazlalık marjdır. Sezon formu için yalnızca kadrosu kayıtlı lig maçları sayılır. Güncel eksik listesine göre sakat, cezalı veya şüpheli olan oyuncuları tahmin olarak vermiyoruz.
Golcü bahisleri hakkında sıkça sorulan sorular
„Maçta gol atar“ ne demek?
Oyuncu uzatma dakikaları dahil normal sürede en az bir gol atarsa bahis kazanır. Kendi kalesine atılan goller sayılmaz; uzatma devreleri ve penaltı atışları da genellikle sayılmaz.
Oyuncum oynamazsa ne olur?
Çoğu bahis şirketinde oyuncu hiç oynamazsa bahis iptal edilir. Kısa süreliğine oyuna girerse bahis geçerli kalır. Belirleyici olan ilgili bahis şirketinin kurallarıdır.
Golcü tahminleri ne kadar güvenilir?
Bir ligin en iyi forveti bile ancak yaklaşık her iki maçta bir gol atar. Golcü bahislerinde yüzde 40 ila 50 şans zaten çok yüksektir. Bu yüzden iyi tahminlerde bile kayıp olağan durumdur.
Marjı neden çıkarıyorsunuz?
Oran tek başına şansı olduğundan yüksek gösterir, çünkü bahis şirketi bir pay ekler. Oran ancak marj çıkarıldıktan sonra kendi istatistiğimizle karşılaştırılabilir.
Veriler nereden geliyor?
Oranlar Tipico'dan (sayfa oluşturulmadan önceki son çekim), goller ve süre bilgileri bu lig sezonunun maç raporlarından, eksikler her gün güncellenen sakatlar listemizden.
18+ · Bahis tavsiyesi değildir: Golcü bahislerinin oranları yüksektir, çünkü çoğu zaman kaybedilir. Oranlar son çekimden; maç başlayana kadar değişir, kadrolar ancak kısa süre önce belli olur. Kumar bağımlılık yapabilir · Yardım: gamblingtherapy.org
Oran güncelleme: 08.11.2026, 07:31