| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Max Dean Gent 3 maçta 0 gol · son 3: 0 | 2,10 | 34 % | – |
| Abdelkahar Kadri Gent 5 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,32 · son 5: 1 | 3,50 | 19 % | 19 % |
| Momodou Sonko Gent 10 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,33 · son 5: 2 | 3,50 | 19 % | 23 % |
Belçika Pro Lig golcüler: gol krallığı ve tahminler
Belçika Pro Lig bu sezonun golcüleri: 90 dakika başına gol ve penaltı golleriyle, ayrıca sıradaki maçların en olası golcüleri. Zirvede 8 golle Tresoldi N. (Club Brugge) var.
Sıradaki Belçika Pro Lig maçları için golcü tahminleri
Tablo nasıl okunur
Oran, oyuncunun normal sürede en az bir gol atması için Tipico oranıdır (kendi kalesine atılan goller sayılmaz). Şans, bahis şirketi marjını çıkardıktan sonra oranın içerdiği olasılıktır. İstatistik, 90 dakika başına sezon golleri, son maçlarda oynanan dakikalar ve takımın bu maçtaki gol beklentisinden yaptığımız kendi tahminimizdir. „Bizim görüşümüz ↑“ şu demek: istatistik oranın belirgin şekilde üzerinde. Bu bir ipucudur, garanti değil; çünkü oranlar çoğu zaman sezon istatistiğinin bilmediği kadro ve rol bilgilerini içerir.
Pazar, 8 Kasım 2026
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Raul Florucz Union SG 10 maçta 5 gol · 90 dk başına 1,06 · son 5: 3 | 2,30 | 30 % | 29 % |
| Kevin Rodriguez Union SG 4 maçta 1 gol · son 4: 1 | 2,40 | 29 % | – |
| Relebohile Mofokeng Union SG 9 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,74 · son 5: 2 | 2,90 | 24 % | 27 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Frederic Soelle Soelle Sint-Truiden 5 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,32 · son 5: 1 | 2,40 | 29 % | 26 % |
| Ilias Sebaoui Sint-Truiden 10 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,31 · 1 pen. · son 5: 2 | 2,90 | 24 % | 24 % |
| Nathanaël Mbuku Sint-Truiden 6 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,32 · son 5: 1 | 3,20 | 21 % | 19 % |
Belçika Pro Lig 2026/27 gol krallığı
| # | Oyuncu | Goller | Pen. | Maçlar | Dk. | 90 dk başına |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tresoldi N. Club Brugge | 8 | 2 | 10 | 776 | 0,93 |
| 2 | Bassette N. Westerlo | 7 | 2 | 10 | 737 | 0,85 |
| 3 | Isah M. RAAL La Louvière | 6 | – | 10 | 810 | 0,67 |
| 3 | Durosinmi R. Genk | 6 | 2 | 10 | 771 | 0,70 |
| 5 | Florucz R. Union SG | 5 | – | 10 | 426 | 1,06 |
| 5 | Bazdar S. Sint-Truiden | 5 | – | 8 | 474 | 0,95 |
| 5 | Lokesa C. Beveren | 5 | 1 | 10 | 655 | 0,69 |
| 5 | Saito S. Westerlo | 5 | 1 | 10 | 767 | 0,59 |
| 5 | Vetlesen H. Club Brugge | 5 | 1 | 10 | 781 | 0,58 |
| 10 | Cisse I. Gent | 4 | – | 7 | 243 | – |
| 10 | Mofokeng R. Union SG | 4 | – | 9 | 484 | 0,74 |
| 10 | Mbemba F. Charleroi | 4 | – | 10 | 527 | 0,68 |
| 10 | Hedl T. Zulte Waregem | 4 | – | 10 | 573 | 0,63 |
| 10 | Frey M. Antwerpen | 4 | 1 | 10 | 657 | 0,55 |
| 10 | Eckert D. Standard Lüttich | 4 | 1 | 10 | 706 | 0,51 |
| 10 | Scheidler A. Charleroi | 4 | 2 | 9 | 710 | 0,51 |
| 17 | Valencia A. Antwerpen | 3 | – | 3 | 140 | – |
| 17 | Bibout A. Genk | 3 | – | 10 | 198 | – |
| 17 | Gillot N. RAAL La Louvière | 3 | – | 6 | 334 | 0,81 |
| 17 | Bentayeb T. Anderlecht | 3 | – | 7 | 345 | 0,78 |
Yalnızca bu sezonun lig maçları; kupa ve Avrupa kupaları hariç. Eşitlik halinde daha az penaltı golü, ardından daha az dakika belirleyicidir. Oynanan 95 lig maçının 89 tanesi kayıtlı; eksik maçlarda atılan goller burada yer almıyor.
Dakika başına en sık kim gol atıyor?
Gol krallığı listesi as oyuncuları öne çıkarır. 90 dakika başına hesaplandığında (en az 450 dakika, 3 gol) Belçika Pro Lig sıralamasında öndekiler:
- Bazdar S. Sint-Truiden · 90 dk başına 0,95 gol (474 dk'da 5 gol)
- Tresoldi N. Club Brugge · 90 dk başına 0,93 gol (776 dk'da 8 gol)
- Bassette N. Westerlo · 90 dk başına 0,85 gol (737 dk'da 7 gol)
- Mofokeng R. Union SG · 90 dk başına 0,74 gol (484 dk'da 4 gol)
- Durosinmi R. Genk · 90 dk başına 0,70 gol (771 dk'da 6 gol)
Sıkça sorulan sorular: Belçika Pro Lig golcüler
Belçika Pro Lig gol krallığında kim önde?
10 lig maçında 8 golle Tresoldi N. (Club Brugge) (güncelleme: 8 Kasım 2026).
Belçika Pro Lig içinde en çok penaltı golü kimin?
Gole çevirdiği 2 penaltıyla Tresoldi N..
Sıradaki Belçika Pro Lig maçında kimin gol atma olasılığı en yüksek?
Orana göre Max Dean (Gent – Kortrijk): oran 2,10, marj olmadan en az bir gol için yaklaşık 34 % şans. Bu kesin değildir.
Kendi kalesine goller ve penaltılar golcü bahislerinde sayılır mı?
Kendi kalesine atılan goller hiçbir oyuncuya yazılmaz. Penaltı golleri diğer goller gibi sayılır, bu yüzden penaltıcılar avantajlıdır. Penaltı atışlarındaki goller sayılmaz.
18+ · Bahis tavsiyesi değildir: Golcü bahislerinin oranları yüksektir, çünkü çoğu zaman kaybedilir. Oranlar son çekimden; maç başlayana kadar değişir, kadrolar ancak kısa süre önce belli olur. Kumar bağımlılık yapabilir · Yardım: gamblingtherapy.org
Bugünün tüm golcü tahminleriBelçika Pro Lig tahminleri ve oranları