| Speler · seizoen | Odd | Kans | Statistiek |
|---|---|---|---|
| Max Dean Gent 0 doelpunten in 3 wedstrijden · laatste 3: 0 | 2,10 | 34 % | – |
| Abdelkahar Kadri Gent 1 doelpunt in 5 wedstrijden · 0,32 per 90 min. · laatste 5: 1 | 3,50 | 19 % | 19 % |
| Momodou Sonko Gent 3 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,33 per 90 min. · laatste 5: 2 | 3,50 | 19 % | 23 % |
Jupiler Pro League doelpuntenmakers: topscorers & voorspellingen
De topscorers van de Jupiler Pro League in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Tresoldi N. (Club Brugge) met 8 doelpunten.
Doelpuntenmakers-voorspellingen voor de komende Jupiler Pro League-wedstrijden
Zo lees je de tabel
Odd is de Tipico-odd dat de speler in de reguliere speeltijd minstens één keer scoort (eigen doelpunten tellen niet). Kans is de waarschijnlijkheid die in de odd zit nadat we de bookmakersmarge eruit hebben gerekend. Statistiek is onze eigen schatting op basis van seizoensdoelpunten per 90 minuten, de recent gespeelde minuten en de verwachte doelpunten van het team in deze wedstrijd. „Onze kijk ↑” betekent: de statistiek ligt duidelijk boven de odd. Dat is een aanwijzing, geen garantie, want odds bevatten vaak informatie over opstelling en rol die een seizoensstatistiek niet kent.
zondag, 8 november 2026
| Speler · seizoen | Odd | Kans | Statistiek |
|---|---|---|---|
| Raul Florucz Union SG 5 doelpunten in 10 wedstrijden · 1,06 per 90 min. · laatste 5: 3 | 2,30 | 30 % | 29 % |
| Kevin Rodriguez Union SG 1 doelpunt in 4 wedstrijden · laatste 4: 1 | 2,40 | 29 % | – |
| Relebohile Mofokeng Union SG 4 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,74 per 90 min. · laatste 5: 2 | 2,90 | 24 % | 27 % |
| Speler · seizoen | Odd | Kans | Statistiek |
|---|---|---|---|
| Frederic Soelle Soelle Sint-Truiden 1 doelpunt in 5 wedstrijden · 0,32 per 90 min. · laatste 5: 1 | 2,40 | 29 % | 26 % |
| Ilias Sebaoui Sint-Truiden 3 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,31 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2 | 2,90 | 24 % | 24 % |
| Nathanaël Mbuku Sint-Truiden 1 doelpunt in 6 wedstrijden · 0,32 per 90 min. · laatste 5: 1 | 3,20 | 21 % | 19 % |
Topscorerslijst Jupiler Pro League 2026/27
| # | Speler | Doelpunten | Pen. | Wedstrijden | Min. | per 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tresoldi N. Club Brugge | 8 | 2 | 10 | 776 | 0,93 |
| 2 | Bassette N. Westerlo | 7 | 2 | 10 | 737 | 0,85 |
| 3 | Isah M. RAAL La Louvière | 6 | – | 10 | 810 | 0,67 |
| 3 | Durosinmi R. Genk | 6 | 2 | 10 | 771 | 0,70 |
| 5 | Florucz R. Union SG | 5 | – | 10 | 426 | 1,06 |
| 5 | Bazdar S. Sint-Truiden | 5 | – | 8 | 474 | 0,95 |
| 5 | Lokesa C. Beveren | 5 | 1 | 10 | 655 | 0,69 |
| 5 | Saito S. Westerlo | 5 | 1 | 10 | 767 | 0,59 |
| 5 | Vetlesen H. Club Brugge | 5 | 1 | 10 | 781 | 0,58 |
| 10 | Cisse I. Gent | 4 | – | 7 | 243 | – |
| 10 | Mofokeng R. Union SG | 4 | – | 9 | 484 | 0,74 |
| 10 | Mbemba F. Charleroi | 4 | – | 10 | 527 | 0,68 |
| 10 | Hedl T. Zulte Waregem | 4 | – | 10 | 573 | 0,63 |
| 10 | Frey M. Antwerpen | 4 | 1 | 10 | 657 | 0,55 |
| 10 | Eckert D. Standard Lüttich | 4 | 1 | 10 | 706 | 0,51 |
| 10 | Scheidler A. Charleroi | 4 | 2 | 9 | 710 | 0,51 |
| 17 | Valencia A. Antwerpen | 3 | – | 3 | 140 | – |
| 17 | Bibout A. Genk | 3 | – | 10 | 198 | – |
| 17 | Gillot N. RAAL La Louvière | 3 | – | 6 | 334 | 0,81 |
| 17 | Bentayeb T. Anderlecht | 3 | – | 7 | 345 | 0,78 |
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 89 van 95 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de Jupiler Pro League bovenaan:
- Bazdar S. Sint-Truiden · 0,95 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 474 min.)
- Tresoldi N. Club Brugge · 0,93 doelpunten per 90 min. (8 doelpunten in 776 min.)
- Bassette N. Westerlo · 0,85 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 737 min.)
- Mofokeng R. Union SG · 0,74 doelpunten per 90 min. (4 doelpunten in 484 min.)
- Durosinmi R. Genk · 0,70 doelpunten per 90 min. (6 doelpunten in 771 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers Jupiler Pro League
Wie voert de topscorerslijst van de Jupiler Pro League aan?
Tresoldi N. (Club Brugge) met 8 doelpunten in 10 competitiewedstrijden (stand 8 november 2026).
Wie heeft in de Jupiler Pro League de meeste strafschopgoals?
Tresoldi N. met 2 benutte strafschoppen.
Wie scoort het waarschijnlijkst in de volgende Jupiler Pro League-wedstrijd?
Volgens de odds Max Dean (Gent – Kortrijk): odd 2,10, zonder marge ongeveer 34 % kans op minstens één doelpunt. Zeker is dat niet.
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org
Alle doelpuntenmakers-voorspellingen van vandaagJupiler Pro League voorspellingen & odds