| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Oliver Rolke VfB Stuttgart II 12 maçta 5 gol · 90 dk başına 0,53 · son 5: 1 | 2,50 | 28 % | 27 % |
| Tim van der Leij VfB Stuttgart II 8 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,65 · 1 pen. · son 5: 2 | 2,70 | 25 % | 28 % |
| Tim Heike bizim görüşümüz ↑ SC Verl 12 maçta 5 gol · 90 dk başına 0,44 · son 5: 1 | 3,20 | 21 % | 31 % |
3. Liga golcüler: gol krallığı ve tahminler
3. Liga bu sezonun golcüleri: 90 dakika başına gol ve penaltı golleriyle, ayrıca sıradaki maçların en olası golcüleri. Zirvede 8 golle Otto D. (Viktoria Köln) var.
Sıradaki 3. Liga maçları için golcü tahminleri
Tablo nasıl okunur
Oran, oyuncunun normal sürede en az bir gol atması için Tipico oranıdır (kendi kalesine atılan goller sayılmaz). Şans, bahis şirketi marjını çıkardıktan sonra oranın içerdiği olasılıktır. İstatistik, 90 dakika başına sezon golleri, son maçlarda oynanan dakikalar ve takımın bu maçtaki gol beklentisinden yaptığımız kendi tahminimizdir. „Bizim görüşümüz ↑“ şu demek: istatistik oranın belirgin şekilde üzerinde. Bu bir ipucudur, garanti değil; çünkü oranlar çoğu zaman sezon istatistiğinin bilmediği kadro ve rol bilgilerini içerir.
Pazar, 8 Kasım 2026
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Yasin Zor bizim görüşümüz ↑ TSG 1899 Hoffenheim II 11 maçta 8 gol · 90 dk başına 0,78 · 1 pen. · son 5: 3 | 2,40 | 29 % | 42 % |
| Tarsis Bonga bizim görüşümüz ↑ Würzburger Kickers 12 maçta 7 gol · 90 dk başına 0,59 · 2 pen. · son 5: 3 | 2,70 | 25 % | 35 % |
| Jakov Dedic TSG 1899 Hoffenheim II 12 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,39 · son 5: 1 | 2,80 | 24 % | 22 % |
3. Liga 2026/27 gol krallığı
| # | Oyuncu | Goller | Pen. | Maçlar | Dk. | 90 dk başına |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Otto D. Viktoria Köln | 8 | – | 12 | 1023 | 0,70 |
| 1 | Zor Y. TSG 1899 Hoffenheim II | 8 | 1 | 11 | 927 | 0,78 |
| 3 | Brunker K. cezalı 1. FC Saarbrücken | 7 | – | 12 | 686 | 0,92 |
| 3 | Hermes L. Jahn Regensburg | 7 | – | 12 | 972 | 0,65 |
| 3 | Lobinger L. MSV Duisburg | 7 | 1 | 9 | 729 | 0,86 |
| 3 | Bonga T. Würzburger Kickers | 7 | 2 | 12 | 1073 | 0,59 |
| 7 | Castelle N. H. Viktoria Köln | 6 | – | 12 | 787 | 0,69 |
| 7 | Wolf L. M. Viktoria Köln | 6 | – | 11 | 876 | 0,62 |
| 7 | Scepanik L. Alemannia Aachen | 6 | – | 12 | 959 | 0,56 |
| 7 | Telalovic S. sakat Rot-Weiss Essen | 6 | 2 | 10 | 882 | 0,61 |
| 11 | Remmert P. MSV Duisburg | 5 | – | 9 | 431 | 1,04 |
| 11 | Rolke O. VfB Stuttgart II | 5 | – | 12 | 850 | 0,53 |
| 11 | Boujellab N. Jahn Regensburg | 5 | – | 12 | 928 | 0,48 |
| 11 | Heike T. SC Verl | 5 | – | 12 | 1013 | 0,44 |
| 11 | Ndikom M. Preußen Münster | 5 | 1 | 10 | 525 | 0,86 |
| 16 | Ugondu O. FC Ingolstadt 04 | 4 | – | 8 | 352 | 1,02 |
| 16 | Ulbricht J. SV Waldhof Mannheim | 4 | – | 12 | 611 | 0,59 |
| 16 | Guiddir A. TSV Havelse | 4 | – | 12 | 685 | 0,53 |
| 16 | Eisele F. SG Sonnenhof Großaspach | 4 | – | 12 | 692 | 0,52 |
| 16 | Voglsammer A. Hansa Rostock | 4 | – | 12 | 820 | 0,44 |
Yalnızca bu sezonun lig maçları; kupa ve Avrupa kupaları hariç. Eşitlik halinde daha az penaltı golü, ardından daha az dakika belirleyicidir. Oynanan 127 lig maçının 120 tanesi kayıtlı; eksik maçlarda atılan goller burada yer almıyor.
Dakika başına en sık kim gol atıyor?
Gol krallığı listesi as oyuncuları öne çıkarır. 90 dakika başına hesaplandığında (en az 450 dakika, 3 gol) 3. Liga sıralamasında öndekiler:
- Brunker K. 1. FC Saarbrücken · 90 dk başına 0,92 gol (686 dk'da 7 gol)
- Lobinger L. MSV Duisburg · 90 dk başına 0,86 gol (729 dk'da 7 gol)
- Ndikom M. Preußen Münster · 90 dk başına 0,86 gol (525 dk'da 5 gol)
- Zor Y. TSG 1899 Hoffenheim II · 90 dk başına 0,78 gol (927 dk'da 8 gol)
- Otto D. Viktoria Köln · 90 dk başına 0,70 gol (1023 dk'da 8 gol)
Sıkça sorulan sorular: 3. Liga golcüler
3. Liga gol krallığında kim önde?
Şu anda Otto D., Zor Y. her biri 8 golle zirvede eşit durumda (güncelleme: 8 Kasım 2026).
3. Liga içinde en çok penaltı golü kimin?
Gole çevirdiği 2 penaltıyla Bonga T..
Sıradaki 3. Liga maçında kimin gol atma olasılığı en yüksek?
Orana göre Yasin Zor (Würzburger Kickers – TSG 1899 Hoffenheim II): oran 2,40, marj olmadan en az bir gol için yaklaşık 29 % şans. Bu kesin değildir.
Kendi kalesine goller ve penaltılar golcü bahislerinde sayılır mı?
Kendi kalesine atılan goller hiçbir oyuncuya yazılmaz. Penaltı golleri diğer goller gibi sayılır, bu yüzden penaltıcılar avantajlıdır. Penaltı atışlarındaki goller sayılmaz.
18+ · Bahis tavsiyesi değildir: Golcü bahislerinin oranları yüksektir, çünkü çoğu zaman kaybedilir. Oranlar son çekimden; maç başlayana kadar değişir, kadrolar ancak kısa süre önce belli olur. Kumar bağımlılık yapabilir · Yardım: gamblingtherapy.org