| Speler · seizoen | Odd | Kans | Statistiek |
|---|---|---|---|
| Oliver Rolke VfB Stuttgart II 5 doelpunten in 12 wedstrijden · 0,53 per 90 min. · laatste 5: 1 | 2,50 | 28 % | 27 % |
| Tim van der Leij VfB Stuttgart II 3 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,65 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2 | 2,70 | 25 % | 28 % |
| Tim Heike onze kijk ↑ SC Verl 5 doelpunten in 12 wedstrijden · 0,44 per 90 min. · laatste 5: 1 | 3,20 | 21 % | 31 % |
3. Liga doelpuntenmakers: topscorers & voorspellingen
De topscorers van de 3. Liga in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Otto D. (Viktoria Köln) met 8 doelpunten.
Doelpuntenmakers-voorspellingen voor de komende 3. Liga-wedstrijden
Zo lees je de tabel
Odd is de Tipico-odd dat de speler in de reguliere speeltijd minstens één keer scoort (eigen doelpunten tellen niet). Kans is de waarschijnlijkheid die in de odd zit nadat we de bookmakersmarge eruit hebben gerekend. Statistiek is onze eigen schatting op basis van seizoensdoelpunten per 90 minuten, de recent gespeelde minuten en de verwachte doelpunten van het team in deze wedstrijd. „Onze kijk ↑” betekent: de statistiek ligt duidelijk boven de odd. Dat is een aanwijzing, geen garantie, want odds bevatten vaak informatie over opstelling en rol die een seizoensstatistiek niet kent.
zondag, 8 november 2026
| Speler · seizoen | Odd | Kans | Statistiek |
|---|---|---|---|
| Yasin Zor onze kijk ↑ TSG 1899 Hoffenheim II 8 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,78 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 3 | 2,40 | 29 % | 42 % |
| Tarsis Bonga onze kijk ↑ Würzburger Kickers 7 doelpunten in 12 wedstrijden · 0,59 per 90 min. · 2 pen. · laatste 5: 3 | 2,70 | 25 % | 35 % |
| Jakov Dedic TSG 1899 Hoffenheim II 3 doelpunten in 12 wedstrijden · 0,39 per 90 min. · laatste 5: 1 | 2,80 | 24 % | 22 % |
Topscorerslijst 3. Liga 2026/27
| # | Speler | Doelpunten | Pen. | Wedstrijden | Min. | per 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Otto D. Viktoria Köln | 8 | – | 12 | 1023 | 0,70 |
| 1 | Zor Y. TSG 1899 Hoffenheim II | 8 | 1 | 11 | 927 | 0,78 |
| 3 | Brunker K. geschorst 1. FC Saarbrücken | 7 | – | 12 | 686 | 0,92 |
| 3 | Hermes L. Jahn Regensburg | 7 | – | 12 | 972 | 0,65 |
| 3 | Lobinger L. MSV Duisburg | 7 | 1 | 9 | 729 | 0,86 |
| 3 | Bonga T. Würzburger Kickers | 7 | 2 | 12 | 1073 | 0,59 |
| 7 | Castelle N. H. Viktoria Köln | 6 | – | 12 | 787 | 0,69 |
| 7 | Wolf L. M. Viktoria Köln | 6 | – | 11 | 876 | 0,62 |
| 7 | Scepanik L. Alemannia Aachen | 6 | – | 12 | 959 | 0,56 |
| 7 | Telalovic S. geblesseerd Rot-Weiss Essen | 6 | 2 | 10 | 882 | 0,61 |
| 11 | Remmert P. MSV Duisburg | 5 | – | 9 | 431 | 1,04 |
| 11 | Rolke O. VfB Stuttgart II | 5 | – | 12 | 850 | 0,53 |
| 11 | Boujellab N. Jahn Regensburg | 5 | – | 12 | 928 | 0,48 |
| 11 | Heike T. SC Verl | 5 | – | 12 | 1013 | 0,44 |
| 11 | Ndikom M. Preußen Münster | 5 | 1 | 10 | 525 | 0,86 |
| 16 | Ugondu O. FC Ingolstadt 04 | 4 | – | 8 | 352 | 1,02 |
| 16 | Ulbricht J. SV Waldhof Mannheim | 4 | – | 12 | 611 | 0,59 |
| 16 | Guiddir A. TSV Havelse | 4 | – | 12 | 685 | 0,53 |
| 16 | Eisele F. SG Sonnenhof Großaspach | 4 | – | 12 | 692 | 0,52 |
| 16 | Voglsammer A. Hansa Rostock | 4 | – | 12 | 820 | 0,44 |
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 120 van 127 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de 3. Liga bovenaan:
- Brunker K. 1. FC Saarbrücken · 0,92 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 686 min.)
- Lobinger L. MSV Duisburg · 0,86 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 729 min.)
- Ndikom M. Preußen Münster · 0,86 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 525 min.)
- Zor Y. TSG 1899 Hoffenheim II · 0,78 doelpunten per 90 min. (8 doelpunten in 927 min.)
- Otto D. Viktoria Köln · 0,70 doelpunten per 90 min. (8 doelpunten in 1023 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers 3. Liga
Wie voert de topscorerslijst van de 3. Liga aan?
Momenteel staan Otto D., Zor Y. met elk 8 doelpunten samen bovenaan (stand 8 november 2026).
Wie heeft in de 3. Liga de meeste strafschopgoals?
Bonga T. met 2 benutte strafschoppen.
Wie scoort het waarschijnlijkst in de volgende 3. Liga-wedstrijd?
Volgens de odds Yasin Zor (Würzburger Kickers – TSG 1899 Hoffenheim II): odd 2,40, zonder marge ongeveer 29 % kans op minstens één doelpunt. Zeker is dat niet.
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org
Alle doelpuntenmakers-voorspellingen van vandaag3. Liga voorspellingen & odds