| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Oliver Rolke VfB Stuttgart II gole: 5 w 12 meczach · 0,53 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,50 | 28 % | 27 % |
| Tim van der Leij VfB Stuttgart II gole: 3 w 8 meczach · 0,65 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 2 | 2,70 | 25 % | 28 % |
| Tim Heike nasza ocena ↑ SC Verl gole: 5 w 12 meczach · 0,44 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 3,20 | 21 % | 31 % |
3. Liga – strzelcy: klasyfikacja i typy
Najlepsi strzelcy – 3. Liga w bieżącym sezonie, z golami na 90 minut i z karnych, a także najbardziej prawdopodobni strzelcy najbliższych meczów. Prowadzi Otto D. (Viktoria Köln), gole: 8.
Typy na strzelców na najbliższe mecze – 3. Liga
Jak czytać tabelę
Kurs to kurs Tipico na to, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola w regulaminowym czasie gry (gole samobójcze się nie liczą). Szansa to prawdopodobieństwo zawarte w kursie po odjęciu marży bukmachera. Statystyka to nasza własna ocena na podstawie goli w sezonie na 90 minut, ostatnio rozegranych minut i oczekiwanej liczby goli drużyny w tym meczu. „Nasza ocena ↑” oznacza: statystyka jest wyraźnie wyższa niż kurs. To wskazówka, a nie gwarancja, bo kursy często zawierają informacje o składzie i roli zawodnika, których statystyka sezonowa nie zna.
niedziela, 8 listopada 2026
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Yasin Zor nasza ocena ↑ TSG 1899 Hoffenheim II gole: 8 w 11 meczach · 0,78 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 3 | 2,40 | 29 % | 42 % |
| Tarsis Bonga nasza ocena ↑ Würzburger Kickers gole: 7 w 12 meczach · 0,59 na 90 min · 2 karn. · ostatnie 5: 3 | 2,70 | 25 % | 35 % |
| Jakov Dedic TSG 1899 Hoffenheim II gole: 3 w 12 meczach · 0,39 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,80 | 24 % | 22 % |
Klasyfikacja strzelców 3. Liga 2026/27
| # | Zawodnik | Gole | Karne | Mecze | Min. | na 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Otto D. Viktoria Köln | 8 | – | 12 | 1023 | 0,70 |
| 1 | Zor Y. TSG 1899 Hoffenheim II | 8 | 1 | 11 | 927 | 0,78 |
| 3 | Brunker K. zawieszony 1. FC Saarbrücken | 7 | – | 12 | 686 | 0,92 |
| 3 | Hermes L. Jahn Regensburg | 7 | – | 12 | 972 | 0,65 |
| 3 | Lobinger L. MSV Duisburg | 7 | 1 | 9 | 729 | 0,86 |
| 3 | Bonga T. Würzburger Kickers | 7 | 2 | 12 | 1073 | 0,59 |
| 7 | Castelle N. H. Viktoria Köln | 6 | – | 12 | 787 | 0,69 |
| 7 | Wolf L. M. Viktoria Köln | 6 | – | 11 | 876 | 0,62 |
| 7 | Scepanik L. Alemannia Aachen | 6 | – | 12 | 959 | 0,56 |
| 7 | Telalovic S. kontuzjowany Rot-Weiss Essen | 6 | 2 | 10 | 882 | 0,61 |
| 11 | Remmert P. MSV Duisburg | 5 | – | 9 | 431 | 1,04 |
| 11 | Rolke O. VfB Stuttgart II | 5 | – | 12 | 850 | 0,53 |
| 11 | Boujellab N. Jahn Regensburg | 5 | – | 12 | 928 | 0,48 |
| 11 | Heike T. SC Verl | 5 | – | 12 | 1013 | 0,44 |
| 11 | Ndikom M. Preußen Münster | 5 | 1 | 10 | 525 | 0,86 |
| 16 | Ugondu O. FC Ingolstadt 04 | 4 | – | 8 | 352 | 1,02 |
| 16 | Ulbricht J. SV Waldhof Mannheim | 4 | – | 12 | 611 | 0,59 |
| 16 | Guiddir A. TSV Havelse | 4 | – | 12 | 685 | 0,53 |
| 16 | Eisele F. SG Sonnenhof Großaspach | 4 | – | 12 | 692 | 0,52 |
| 16 | Voglsammer A. Hansa Rostock | 4 | – | 12 | 820 | 0,44 |
Tylko mecze ligowe bieżącego sezonu, bez pucharów krajowych i europejskich. Przy równej liczbie goli decyduje mniej goli z karnych, potem mniej minut. Uwzględniono 120 z 127 rozegranych meczów ligowych; gole z brakujących meczów nie są tu ujęte.
Kto strzela najczęściej w przeliczeniu na minutę?
Klasyfikacja strzelców faworyzuje podstawowych zawodników. W przeliczeniu na 90 minut (co najmniej 450 minut, 3 gole) w lidze 3. Liga prowadzą:
- Brunker K. 1. FC Saarbrücken · 0,92 gola na 90 min (gole: 7 w 686 min)
- Lobinger L. MSV Duisburg · 0,86 gola na 90 min (gole: 7 w 729 min)
- Ndikom M. Preußen Münster · 0,86 gola na 90 min (gole: 5 w 525 min)
- Zor Y. TSG 1899 Hoffenheim II · 0,78 gola na 90 min (gole: 8 w 927 min)
- Otto D. Viktoria Köln · 0,70 gola na 90 min (gole: 8 w 1023 min)
Częste pytania: strzelcy – 3. Liga
Kto prowadzi w klasyfikacji strzelców – 3. Liga?
Obecnie na czele ex aequo są Otto D., Zor Y., każdy z liczbą goli 8 (stan na 8 listopada 2026).
Kto ma najwięcej goli z karnych – 3. Liga?
Bonga T. – wykorzystane karne: 2.
Kto najpewniej strzeli w najbliższym meczu – 3. Liga?
Według kursów Yasin Zor (Würzburger Kickers – TSG 1899 Hoffenheim II): kurs 2,40, bez marży ok. 29 % szans na co najmniej jednego gola. To nie jest pewne.
Czy gole samobójcze i karne liczą się w zakładach na strzelców?
Gole samobójcze nigdy nie liczą się zawodnikowi. Gole z karnych liczą się jak każdy inny gol, dlatego egzekutorzy karnych mają przewagę. Gole w serii rzutów karnych się nie liczą.
18+ · To nie jest rekomendacja zakładu: zakłady na strzelców mają wysokie kursy, bo zwykle przegrywają. Kursy z ostatniego pobrania, zmieniają się do pierwszego gwizdka, a składy znane są dopiero tuż przed meczem. Hazard może uzależniać · Pomoc: gamblingtherapy.org