| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Patrik Schick Bayer 04 Leverkusen gole: 7 w 8 meczach · 1,03 na 90 min · ostatnie 5: 4 | 1,75 | 42 % | 46 % |
| Said El Mala 1. FC Köln gole: 2 w 7 meczach · 0,36 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,80 | 24 % | 27 % |
| Ibrahim Maza Bayer 04 Leverkusen gole: 3 w 8 meczach · 0,39 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,90 | 24 % | 24 % |
Typy na strzelców dziś: kto strzeli?
Trzech najbardziej prawdopodobnych strzelców w każdym meczu według kursów bez marży, z formą sezonową każdego zawodnika. Do tego nasza własna ocena statystyczna. Mecze dziś: 41.
Jak czytać tabelę
Kurs to kurs Tipico na to, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola w regulaminowym czasie gry (gole samobójcze się nie liczą). Szansa to prawdopodobieństwo zawarte w kursie po odjęciu marży bukmachera. Statystyka to nasza własna ocena na podstawie goli w sezonie na 90 minut, ostatnio rozegranych minut i oczekiwanej liczby goli drużyny w tym meczu. „Nasza ocena ↑” oznacza: statystyka jest wyraźnie wyższa niż kurs. To wskazówka, a nie gwarancja, bo kursy często zawierają informacje o składzie i roli zawodnika, których statystyka sezonowa nie zna.
Dziś, niedziela, 8 listopada 2026
Bundesliga
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Igor Matanovic SC Freiburg gole: 4 w 8 meczach · 0,65 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,00 | 36 % | 34 % |
| Lucas Holer SC Freiburg gole: 0 w 7 meczach · ostatnie 5: 0 | 2,60 | 27 % | – |
| Derry Scherhant SC Freiburg gole: 2 w 8 meczach · 0,29 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,60 | 27 % | 24 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Fisnik Asllani TSG Hoffenheim gole: 0 w 6 meczach · 0,00 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 2,10 | 34 % | 26 % |
| Andrej Kramaric TSG Hoffenheim 1 gol w 8 meczach · 1 karn. · ostatnie 5: 1 | 2,10 | 34 % | – |
| Edin Dzeko FC Schalke 04 gole: 0 w 6 meczach · ostatnie 5: 0 | 3,00 | 23 % | – |
Nieuwzględnieni (wypadają lub niepewni): Adam Hlozek
Premier League
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Cole Palmer Chelsea gole: 3 w 9 meczach · 0,32 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 1 | 2,60 | 27 % | 24 % |
| Morgan Rogers Chelsea gole: 5 w 9 meczach · 0,53 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 3,00 | 23 % | 27 % |
| Pedro Neto Chelsea gole: 3 w 9 meczach · 0,39 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 3,20 | 21 % | 22 % |
Nieuwzględnieni (wypadają lub niepewni): Brian Brobbey, Jordan Henderson, Moises Caicedo
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Evanilson Bournemouth gole: 4 w 9 meczach · 0,46 na 90 min · ostatnie 5: 4 | 2,40 | 29 % | 33 % |
| Marcus Tavernier nasza ocena ↑ Bournemouth gole: 5 w 9 meczach · 0,60 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 3,00 | 23 % | 33 % |
| Rayan Bournemouth 1 gol w 9 meczach · 0,11 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 3,20 | 21 % | 17 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Alexander Isak nasza ocena ↑ Liverpool gole: 6 w 8 meczach · 0,82 na 90 min · ostatnie 5: 3 | 2,10 | 34 % | 54 % |
| Cody Gakpo Liverpool 1 gol w 7 meczach · 0,17 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 2,70 | 25 % | 24 % |
| Bradley Barcola Liverpool gole: 0 w 7 meczach · 0,00 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 2,90 | 24 % | 16 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Charalampos Kostoulas Brighton gole: 3 w 9 meczach · 0,42 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,30 | 30 % | 27 % |
| Igor Thiago Brentford gole: 2 w 9 meczach · 0,22 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,60 | 27 % | 21 % |
| Diego Gomez Brighton 1 gol w 9 meczach · 0,11 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 3,60 | 19 % | 14 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Bryan Mbeumo nasza ocena ↑ Man United gole: 4 w 9 meczach · 0,43 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,60 | 27 % | 39 % |
| Nicolas Jackson nasza ocena ↑ Aston Villa gole: 5 w 8 meczach · 0,70 na 90 min · ostatnie 5: 5 | 2,60 | 27 % | 39 % |
| Matheus Cunha Man United 1 gol w 9 meczach · 0,14 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 3,00 | 23 % | 19 % |
LaLiga
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Orri Oskarsson Real Sociedad gole: 3 w 9 meczach · 0,54 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,10 | 34 % | 30 % |
| Mikel Oyarzabal Real Sociedad gole: 2 w 11 meczach · 0,23 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,20 | 32 % | 25 % |
| Goncalo Guedes Real Sociedad gole: 2 w 10 meczach · 0,34 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,90 | 24 % | 23 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Ferran Jutgla Celta Vigo gole: 2 w 11 meczach · 0,28 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,70 | 25 % | 26 % |
| Pablo Duran Celta Vigo gole: 2 w 8 meczach · 0,43 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 3,20 | 21 % | 26 % |
| Karl Etta Eyong Levante 1 gol w 6 meczach · ostatnie 5: 1 | 3,50 | 19 % | – |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Georges Mikautadze Villarreal gole: 3 w 11 meczach · 0,47 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 2 | 2,10 | 34 % | 30 % |
| Nicolas Pepe Villarreal gole: 2 w 7 meczach · 0,36 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,60 | 27 % | 28 % |
| Alberto Moleiro Villarreal gole: 2 w 11 meczach · 0,27 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 3,20 | 21 % | 23 % |
| Poza top 3 nasza statystyka wskazuje: | |||
| Pape Gueye nasza ocena ↑ Villarreal gole: 3 w 10 meczach · 0,37 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 2 | 5,50 | 12 % | 22 % |
Nieuwzględnieni (wypadają lub niepewni): Martin Satriano
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Raphinha Barcelona gole: 15 w 10 meczach · 1,87 na 90 min · 3 karn. · ostatnie 5: 9 | 1,90 | 38 % | 41 % |
| Lamine Yamal Barcelona gole: 10 w 11 meczach · 0,99 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 3 | 2,10 | 34 % | 34 % |
| Julian Alvarez Atlético Madrid 1 gol w 7 meczach · 0,28 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,80 | 24 % | 21 % |
Nieuwzględnieni (wypadają lub niepewni): Pablo Barrios
Serie A
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Goncalo Ramos AC Milan gole: 2 w 10 meczach · 0,20 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 1 | 2,50 | 28 % | 21 % |
| Christian Pulisic AC Milan gole: 3 w 7 meczach · 0,57 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,90 | 24 % | 24 % |
| Omari Hutchinson AC Milan 1 gol w 6 meczach · ostatnie 5: 1 | 4,00 | 17 % | – |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Nikola Krstovic nasza ocena ↑ Atalanta gole: 6 w 10 meczach · 0,86 na 90 min · ostatnie 5: 5 | 2,30 | 30 % | 44 % |
| Gustavo Varela nasza ocena ↑ Monza gole: 9 w 9 meczach · 1,07 na 90 min · 2 karn. · ostatnie 5: 5 | 2,60 | 27 % | 40 % |
| Charles De Ketelaere Atalanta 1 gol w 10 meczach · 0,12 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 3,50 | 19 % | 16 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Marcus Thuram Inter Milan gole: 5 w 9 meczach · 0,71 na 90 min · ostatnie 5: 3 | 2,10 | 34 % | 34 % |
| Pio Esposito Inter Milan brak danych z sezonu | 2,30 | 30 % | – |
| Nico Paz Como gole: 3 w 9 meczach · 0,37 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 3,50 | 19 % | 20 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Nick Woltemade Juventus gole: 0 w 8 meczach · 0,00 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 2,90 | 24 % | 17 % |
| Randal Kolo Muani Juventus 1 gol w 10 meczach · 0,11 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 3,00 | 23 % | 17 % |
| Mateo Pellegrino Fiorentina gole: 3 w 10 meczach · 0,38 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 3,00 | 23 % | 21 % |
Ligue 1
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Boulaye Dia Rennes gole: 4 w 7 meczach · 1 karn. · ostatnie 5: 4 | 2,60 | 27 % | – |
| Mousa Al-Tamari Rennes gole: 0 w 9 meczach · 0,00 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 3,20 | 21 % | 14 % |
| Soriba Diaoune Lille gole: 0 w 3 meczach · ostatnie 3: 0 | 3,50 | 19 % | – |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Paris Brunner Monaco gole: 4 w 7 meczach · 0,68 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,20 | 32 % | 40 % |
| Matthis Abline Monaco 1 gol w 8 meczach · 0,20 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,80 | 24 % | 22 % |
| Louis Mafouta Le Mans gole: 4 w 9 meczach · 0,46 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 1 | 3,00 | 23 % | 25 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Elye Wahi nasza ocena ↑ Nice gole: 6 w 9 meczach · 0,78 na 90 min · 2 karn. · ostatnie 5: 5 | 2,50 | 28 % | 42 % |
| Mohamed Amoura Nice gole: 3 w 8 meczach · 0,44 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 3,20 | 21 % | 28 % |
| Prosper Peter Angers gole: 2 w 9 meczach · 0,44 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 3,20 | 21 % | 23 % |
Nieuwzględnieni (wypadają lub niepewni): Yassin Belkhdim
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Ludovic Ajorque Brest gole: 4 w 10 meczach · 0,41 na 90 min · ostatnie 5: 3 | 2,90 | 24 % | 24 % |
| Mama Balde Brest gole: 2 w 9 meczach · 0,44 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 3,50 | 19 % | 18 % |
| Pathe Mboup Brest gole: 3 w 10 meczach · 0,34 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 4,00 | 17 % | 18 % |
Nieuwzględnieni (wypadają lub niepewni): Ernest Nuamah, Keito Nakamura
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Ibrahima Baldé Lorient 1 gol w 7 meczach · 0,24 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 2,90 | 24 % | – |
| Josh Maja Le Havre gole: 4 w 9 meczach · 0,69 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 4 | 3,50 | 19 % | 28 % |
| Sota Nakamura Le Havre gole: 0 w 9 meczach · 0,00 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 3,80 | 18 % | 13 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Thorgan Hazard Lens 1 gol w 7 meczach · ostatnie 5: 1 | 2,70 | 25 % | – |
| Florian Thauvin Lens gole: 4 w 9 meczach · 0,46 na 90 min · 3 karn. · ostatnie 5: 1 | 2,90 | 24 % | 27 % |
| Amine Gouiri Marseille gole: 6 w 9 meczach · 0,70 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 2 | 2,90 | 24 % | 27 % |
Nieuwzględnieni (wypadają lub niepewni): Amine Harit
Eredivisie
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Wout Weghorst Twente gole: 8 w 11 meczach · 0,78 na 90 min · 2 karn. · ostatnie 5: 5 | 2,40 | 29 % | 34 % |
| Tolu Arokodare Ajax gole: 6 w 10 meczach · 1,03 na 90 min · ostatnie 5: 4 | 2,50 | 28 % | 27 % |
| Daan Rots Twente gole: 3 w 10 meczach · 0,43 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 3,50 | 19 % | 19 % |
Nieuwzględnieni (wypadają lub niepewni): Julian Brandt
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Guus Til PSV gole: 7 w 11 meczach · 0,72 na 90 min · ostatnie 5: 5 | 1,85 | 39 % | 39 % |
| Sven Mijnans PSV gole: 6 w 9 meczach · 0,97 na 90 min · ostatnie 5: 5 | 2,40 | 29 % | 39 % |
| Ivan Perisic PSV gole: 2 w 10 meczach · 0,27 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 2,40 | 29 % | 23 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Mexx Meerdink AZ Alkmaar gole: 4 w 11 meczach · 0,39 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 2 | 2,00 | 36 % | 35 % |
| Ro-Zangelo Daal AZ Alkmaar gole: 5 w 11 meczach · 0,50 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,90 | 24 % | 31 % |
| Weslley Patati AZ Alkmaar 1 gol w 10 meczach · 0,17 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 2,90 | 24 % | 19 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Artem Stepanov Utrecht gole: 5 w 8 meczach · 0,91 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 2 | 2,40 | 29 % | 31 % |
| Bryan Linssen Nijmegen 1 gol w 10 meczach · 0,12 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 3,00 | 23 % | 17 % |
| Dani de Wit Utrecht gole: 2 w 11 meczach · 0,19 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 3,00 | 23 % | 19 % |
Nieuwzględnieni (wypadają lub niepewni): Marius Broholm
Primeira Liga
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Andre Lacximicant Estoril gole: 0 w 10 meczach · 0,00 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 3,20 | 21 % | – |
| Adrian Butzke Marítimo 1 gol w 10 meczach · 0,11 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 0 | 3,50 | 19 % | 15 % |
| Rafik Guitane Estoril 1 gol w 9 meczach · 0,16 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 3,80 | 18 % | – |
Nieuwzględnieni (wypadają lub niepewni): Peixinho
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Fernando Santa Clara gole: 2 w 10 meczach · 0,57 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 1 | 3,50 | 19 % | 19 % |
| Vinicius Lopes Santa Clara gole: 2 w 10 meczach · 0,23 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 3,60 | 19 % | 17 % |
| Brenner Santa Clara gole: 2 w 8 meczach · 0,36 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 4,00 | 17 % | 18 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Samu Aghehowa Porto gole: 0 w 4 meczach · ostatnie 4: 0 | 2,30 | 30 % | – |
| Borja Sainz Porto gole: 5 w 10 meczach · 1,24 na 90 min · ostatnie 5: 3 | 2,70 | 25 % | 28 % |
| Pepe Porto gole: 0 w 10 meczach · 0,00 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 3,20 | 21 % | 12 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Vangelis Pavlidis Benfica gole: 10 w 10 meczach · 1,11 na 90 min · 3 karn. · ostatnie 5: 4 | 1,50 | 50 % | 57 % |
| Gianluca Prestianni Benfica gole: 6 w 10 meczach · 0,64 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,10 | 34 % | 39 % |
| Dodi Lukebakio Benfica gole: 0 w 9 meczach · ostatnie 5: 0 | 2,30 | 30 % | – |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Fran Navarro Braga 1 gol w 8 meczach · 0,27 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 2,30 | 30 % | 27 % |
| Ricardo Horta Braga 1 gol w 7 meczach · 0,17 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,50 | 28 % | 26 % |
| Gabri Martinez Braga 1 gol w 7 meczach · 0,23 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 3,20 | 21 % | 21 % |
Süper Lig
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Mohamed Salah Trabzonspor gole: 8 w 10 meczach · 0,87 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 4 | 2,00 | 36 % | 40 % |
| Paul Onuachu Trabzonspor gole: 2 w 8 meczach · 0,35 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,10 | 34 % | 27 % |
| Ivan Cedric Alanyaspor brak danych z sezonu | 3,60 | 19 % | – |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Dusan Vlahovic Beşiktaş gole: 7 w 8 meczach · 0,99 na 90 min · 2 karn. · ostatnie 5: 3 | 1,55 | 48 % | 60 % |
| Leandro Trossard Beşiktaş gole: 2 w 9 meczach · 0,24 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,30 | 30 % | 29 % |
| Vaclav Cerny Beşiktaş gole: 2 w 10 meczach · 0,28 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 2,60 | 27 % | 24 % |
Pro League (Belgia)
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Max Dean Gent gole: 0 w 3 meczach · ostatnie 3: 0 | 2,10 | 34 % | – |
| Abdelkahar Kadri Gent 1 gol w 5 meczach · 0,32 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 3,50 | 19 % | 19 % |
| Momodou Sonko Gent gole: 3 w 10 meczach · 0,33 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 3,50 | 19 % | 23 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Raul Florucz Union SG gole: 5 w 10 meczach · 1,06 na 90 min · ostatnie 5: 3 | 2,30 | 30 % | 29 % |
| Kevin Rodriguez Union SG 1 gol w 4 meczach · ostatnie 4: 1 | 2,40 | 29 % | – |
| Relebohile Mofokeng Union SG gole: 4 w 9 meczach · 0,74 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,90 | 24 % | 27 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Frederic Soelle Soelle Sint-Truiden 1 gol w 5 meczach · 0,32 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,40 | 29 % | 26 % |
| Ilias Sebaoui Sint-Truiden gole: 3 w 10 meczach · 0,31 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 2 | 2,90 | 24 % | 24 % |
| Nathanaël Mbuku Sint-Truiden 1 gol w 6 meczach · 0,32 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 3,20 | 21 % | 19 % |
Bundesliga austriacka
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Johannes Eggestein Austria Vienna gole: 3 w 11 meczach · 0,32 na 90 min · ostatnie 5: 3 | 2,70 | 25 % | 31 % |
| Nikolai Baden Frederiksen WSG Tirol gole: 4 w 11 meczach · 0,54 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 2 | 2,80 | 24 % | 26 % |
| Moritz Wels WSG Tirol gole: 2 w 6 meczach · 0,49 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 3,50 | 19 % | 22 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Marco Hoffmann TSV Hartberg gole: 8 w 11 meczach · 0,80 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 5 | 2,40 | 29 % | 37 % |
| Ousmane Diawara SCR Altach gole: 3 w 11 meczach · 0,30 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,70 | 25 % | 27 % |
| Angelo Gattermayer TSV Hartberg 1 gol w 11 meczach · 0,11 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 3,20 | 21 % | 15 % |
| Poza top 3 nasza statystyka wskazuje: | |||
| Yann Massombo nasza ocena ↑ SCR Altach gole: 3 w 9 meczach · 0,37 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 5,00 | 13 % | 22 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Haris Tabakovic Red Bull Salzburg gole: 7 w 10 meczach · 0,91 na 90 min · ostatnie 5: 4 | 2,00 | 36 % | 37 % |
| Oumar Diakite Sturm Graz gole: 7 w 6 meczach · 1,98 na 90 min · 2 karn. · ostatnie 5: 6 | 2,60 | 27 % | 38 % |
| Yorbe Vertessen Red Bull Salzburg gole: 3 w 11 meczach · 0,52 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,80 | 24 % | 20 % |
3. Liga
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Oliver Rolke VfB Stuttgart II gole: 5 w 12 meczach · 0,53 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,50 | 28 % | 27 % |
| Tim van der Leij VfB Stuttgart II gole: 3 w 8 meczach · 0,65 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 2 | 2,70 | 25 % | 28 % |
| Tim Heike nasza ocena ↑ SC Verl gole: 5 w 12 meczach · 0,44 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 3,20 | 21 % | 31 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Yasin Zor nasza ocena ↑ TSG 1899 Hoffenheim II gole: 8 w 11 meczach · 0,78 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 3 | 2,40 | 29 % | 42 % |
| Tarsis Bonga nasza ocena ↑ Würzburger Kickers gole: 7 w 12 meczach · 0,59 na 90 min · 2 karn. · ostatnie 5: 3 | 2,70 | 25 % | 35 % |
| Jakov Dedic TSG 1899 Hoffenheim II gole: 3 w 12 meczach · 0,39 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,80 | 24 % | 22 % |
Klasyfikacje strzelców według ligi
Bundesliga2. Bundesliga3. LigaBundesliga austriackaPro League (Belgia)ChampionshipEkstraklasaEredivisieBundesliga kobietSuperliga greckaLaLigaLaLiga2Liga ILiga MXLigue 1Ligue 2Premier LeaguePrimeira LigaSaudi Pro LeagueScottish PremiershipSerie ASerie BBrasileirão Série BSuperettanSuperligaenSuper League (Szwajcaria)Süper Lig
Jak liczymy
Kurs na strzelca zawsze zawiera narzut bukmachera, w zakładach na zawodników zwykle wyraźnie większy niż przy zakładzie na zwycięzcę. Przeliczamy kursy „tak” zawodników drużyny na oczekiwane gole i porównujemy je z liczbą goli, jaką rynek łącznie przypisuje drużynie (z powyżej/poniżej 2,5 i zakładu na pierwszego gola). Nadwyżka to marża. Do formy sezonowej liczą się tylko mecze ligowe z zapisanym składem. Zawodników, którzy według aktualnej listy absencji są kontuzjowani, zawieszeni lub niepewni, nie podajemy jako typu.
Częste pytania o zakłady na strzelców
Co oznacza „strzeli gola w meczu”?
Zakład wygrywa, gdy zawodnik strzeli co najmniej jednego gola w regulaminowym czasie gry wraz z doliczonym. Gole samobójcze się nie liczą, dogrywka i rzuty karne po meczu zwykle też nie.
Co się dzieje, gdy mój zawodnik nie zagra?
U większości bukmacherów zakład jest anulowany, jeśli zawodnik w ogóle nie zagra. Jeśli wejdzie tylko na chwilę, zakład pozostaje ważny. Decydują zasady danego bukmachera.
Jak wiarygodne są typy na strzelców?
Nawet najlepszy napastnik ligi trafia mniej więcej w co drugim meczu. Szansa 40–50 procent to w zakładach na strzelców już bardzo dużo. Dlatego przegrane są normą, także przy dobrych typach.
Dlaczego odejmujecie marżę?
Sam kurs zawyża szansę, bo bukmacher wlicza w niego narzut. Dopiero bez marży kurs można porównać z własną statystyką.
Skąd pochodzą dane?
Kursy z Tipico (ostatnie pobranie przed zbudowaniem strony), gole i minuty z raportów meczowych bieżącego sezonu ligowego, absencje z naszej codziennie aktualizowanej listy kontuzji.
18+ · To nie jest rekomendacja zakładu: zakłady na strzelców mają wysokie kursy, bo zwykle przegrywają. Kursy z ostatniego pobrania, zmieniają się do pierwszego gwizdka, a składy znane są dopiero tuż przed meczem. Hazard może uzależniać · Pomoc: gamblingtherapy.org
Stan kursów: 08.11.2026, 07:31