| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Johannes Eggestein Austria Vienna gole: 3 w 11 meczach · 0,32 na 90 min · ostatnie 5: 3 | 2,70 | 25 % | 31 % |
| Nikolai Baden Frederiksen WSG Tirol gole: 4 w 11 meczach · 0,54 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 2 | 2,80 | 24 % | 26 % |
| Moritz Wels WSG Tirol gole: 2 w 6 meczach · 0,49 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 3,50 | 19 % | 22 % |
Bundesliga austriacka – strzelcy: klasyfikacja i typy
Najlepsi strzelcy – Bundesliga austriacka w bieżącym sezonie, z golami na 90 minut i z karnych, a także najbardziej prawdopodobni strzelcy najbliższych meczów. Prowadzi Hoffmann M. (TSV Hartberg), gole: 8.
Typy na strzelców na najbliższe mecze – Bundesliga austriacka
Jak czytać tabelę
Kurs to kurs Tipico na to, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola w regulaminowym czasie gry (gole samobójcze się nie liczą). Szansa to prawdopodobieństwo zawarte w kursie po odjęciu marży bukmachera. Statystyka to nasza własna ocena na podstawie goli w sezonie na 90 minut, ostatnio rozegranych minut i oczekiwanej liczby goli drużyny w tym meczu. „Nasza ocena ↑” oznacza: statystyka jest wyraźnie wyższa niż kurs. To wskazówka, a nie gwarancja, bo kursy często zawierają informacje o składzie i roli zawodnika, których statystyka sezonowa nie zna.
niedziela, 8 listopada 2026
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Marco Hoffmann TSV Hartberg gole: 8 w 11 meczach · 0,80 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 5 | 2,40 | 29 % | 37 % |
| Ousmane Diawara SCR Altach gole: 3 w 11 meczach · 0,30 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,70 | 25 % | 27 % |
| Angelo Gattermayer TSV Hartberg 1 gol w 11 meczach · 0,11 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 3,20 | 21 % | 15 % |
| Poza top 3 nasza statystyka wskazuje: | |||
| Yann Massombo nasza ocena ↑ SCR Altach gole: 3 w 9 meczach · 0,37 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 5,00 | 13 % | 22 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Haris Tabakovic Red Bull Salzburg gole: 7 w 10 meczach · 0,91 na 90 min · ostatnie 5: 4 | 2,00 | 36 % | 37 % |
| Oumar Diakite Sturm Graz gole: 7 w 6 meczach · 1,98 na 90 min · 2 karn. · ostatnie 5: 6 | 2,60 | 27 % | 38 % |
| Yorbe Vertessen Red Bull Salzburg gole: 3 w 11 meczach · 0,52 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,80 | 24 % | 20 % |
Klasyfikacja strzelców Bundesliga austriacka 2026/27
| # | Zawodnik | Gole | Karne | Mecze | Min. | na 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hoffmann M. TSV Hartberg | 8 | 1 | 11 | 899 | 0,80 |
| 2 | Tabakovic H. Red Bull Salzburg | 7 | – | 10 | 693 | 0,91 |
| 2 | Lang C. LASK | 7 | 1 | 11 | 665 | 0,95 |
| 2 | Diakite O. Sturm Graz | 7 | 2 | 6 | 318 | 1,98 |
| 5 | Weixelbraun D. Austria Lustenau | 6 | – | 11 | 913 | 0,59 |
| 5 | Adeniran S. LASK | 6 | 1 | 8 | 462 | 1,17 |
| 7 | Kara E. Rapid Wien | 5 | – | 11 | 730 | 0,62 |
| 7 | Dahl P. Rapid Wien | 5 | – | 11 | 750 | 0,60 |
| 7 | Demir Y. Rapid Wien | 5 | 3 | 11 | 932 | 0,48 |
| 10 | Konate K. Red Bull Salzburg | 4 | – | 9 | 412 | 0,87 |
| 10 | Adamsen T. Rapid Wien | 4 | – | 11 | 807 | 0,45 |
| 10 | Kiese I. SV Ried | 4 | 1 | 5 | 156 | – |
| 10 | Pomer P. SV Ried | 4 | 1 | 7 | 494 | 0,73 |
| 10 | Baden Frederiksen N. WSG Tirol | 4 | 1 | 11 | 672 | 0,54 |
| 10 | Hofleitner A. zawieszony Grazer AK | 4 | 1 | 11 | 895 | 0,40 |
| 10 | Vrioni G. Wolfsberger AC | 4 | 2 | 9 | 595 | 0,61 |
| 10 | Schwab S. SV Ried | 4 | 2 | 11 | 828 | 0,43 |
| 18 | Vertessen Y. Red Bull Salzburg | 3 | – | 11 | 524 | 0,52 |
| 18 | Verinac A. Austria Lustenau | 3 | – | 11 | 679 | 0,40 |
| 18 | Massombo Y. SCR Altach | 3 | – | 9 | 734 | 0,37 |
Tylko mecze ligowe bieżącego sezonu, bez pucharów krajowych i europejskich. Przy równej liczbie goli decyduje mniej goli z karnych, potem mniej minut. Uwzględniono 66 z 69 rozegranych meczów ligowych; gole z brakujących meczów nie są tu ujęte.
Kto strzela najczęściej w przeliczeniu na minutę?
Klasyfikacja strzelców faworyzuje podstawowych zawodników. W przeliczeniu na 90 minut (co najmniej 450 minut, 3 gole) w lidze Bundesliga austriacka prowadzą:
- Adeniran S. LASK · 1,17 gola na 90 min (gole: 6 w 462 min)
- Lang C. LASK · 0,95 gola na 90 min (gole: 7 w 665 min)
- Tabakovic H. Red Bull Salzburg · 0,91 gola na 90 min (gole: 7 w 693 min)
- Hoffmann M. TSV Hartberg · 0,80 gola na 90 min (gole: 8 w 899 min)
- Pomer P. SV Ried · 0,73 gola na 90 min (gole: 4 w 494 min)
Częste pytania: strzelcy – Bundesliga austriacka
Kto prowadzi w klasyfikacji strzelców – Bundesliga austriacka?
Hoffmann M. (TSV Hartberg), liczba goli: 8 w 11 meczach ligowych (stan na 8 listopada 2026).
Kto ma najwięcej goli z karnych – Bundesliga austriacka?
Demir Y. – wykorzystane karne: 3.
Kto najpewniej strzeli w najbliższym meczu – Bundesliga austriacka?
Według kursów Haris Tabakovic (Sturm Graz – Red Bull Salzburg): kurs 2,00, bez marży ok. 36 % szans na co najmniej jednego gola. To nie jest pewne.
Czy gole samobójcze i karne liczą się w zakładach na strzelców?
Gole samobójcze nigdy nie liczą się zawodnikowi. Gole z karnych liczą się jak każdy inny gol, dlatego egzekutorzy karnych mają przewagę. Gole w serii rzutów karnych się nie liczą.
18+ · To nie jest rekomendacja zakładu: zakłady na strzelców mają wysokie kursy, bo zwykle przegrywają. Kursy z ostatniego pobrania, zmieniają się do pierwszego gwizdka, a składy znane są dopiero tuż przed meczem. Hazard może uzależniać · Pomoc: gamblingtherapy.org
Wszystkie typy na strzelców dziśBundesliga austriacka: typy i kursy