| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Johannes Eggestein Austria Vienna 11 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,32 · son 5: 3 | 2,70 | 25 % | 31 % |
| Nikolai Baden Frederiksen WSG Tirol 11 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,54 · 1 pen. · son 5: 2 | 2,80 | 24 % | 26 % |
| Moritz Wels WSG Tirol 6 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,49 · son 5: 2 | 3,50 | 19 % | 22 % |
Avusturya Bundesliga golcüler: gol krallığı ve tahminler
Avusturya Bundesliga bu sezonun golcüleri: 90 dakika başına gol ve penaltı golleriyle, ayrıca sıradaki maçların en olası golcüleri. Zirvede 8 golle Hoffmann M. (TSV Hartberg) var.
Sıradaki Avusturya Bundesliga maçları için golcü tahminleri
Tablo nasıl okunur
Oran, oyuncunun normal sürede en az bir gol atması için Tipico oranıdır (kendi kalesine atılan goller sayılmaz). Şans, bahis şirketi marjını çıkardıktan sonra oranın içerdiği olasılıktır. İstatistik, 90 dakika başına sezon golleri, son maçlarda oynanan dakikalar ve takımın bu maçtaki gol beklentisinden yaptığımız kendi tahminimizdir. „Bizim görüşümüz ↑“ şu demek: istatistik oranın belirgin şekilde üzerinde. Bu bir ipucudur, garanti değil; çünkü oranlar çoğu zaman sezon istatistiğinin bilmediği kadro ve rol bilgilerini içerir.
Pazar, 8 Kasım 2026
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Marco Hoffmann TSV Hartberg 11 maçta 8 gol · 90 dk başına 0,80 · 1 pen. · son 5: 5 | 2,40 | 29 % | 37 % |
| Ousmane Diawara SCR Altach 11 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,30 · son 5: 2 | 2,70 | 25 % | 27 % |
| Angelo Gattermayer TSV Hartberg 11 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,11 · son 5: 0 | 3,20 | 21 % | 15 % |
| İlk 3'ün dışında istatistiğimizin öne çıkardıkları: | |||
| Yann Massombo bizim görüşümüz ↑ SCR Altach 9 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,37 · son 5: 1 | 5,00 | 13 % | 22 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Haris Tabakovic Red Bull Salzburg 10 maçta 7 gol · 90 dk başına 0,91 · son 5: 4 | 2,00 | 36 % | 37 % |
| Oumar Diakite Sturm Graz 6 maçta 7 gol · 90 dk başına 1,98 · 2 pen. · son 5: 6 | 2,60 | 27 % | 38 % |
| Yorbe Vertessen Red Bull Salzburg 11 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,52 · son 5: 1 | 2,80 | 24 % | 20 % |
Avusturya Bundesliga 2026/27 gol krallığı
| # | Oyuncu | Goller | Pen. | Maçlar | Dk. | 90 dk başına |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hoffmann M. TSV Hartberg | 8 | 1 | 11 | 899 | 0,80 |
| 2 | Tabakovic H. Red Bull Salzburg | 7 | – | 10 | 693 | 0,91 |
| 2 | Lang C. LASK | 7 | 1 | 11 | 665 | 0,95 |
| 2 | Diakite O. Sturm Graz | 7 | 2 | 6 | 318 | 1,98 |
| 5 | Weixelbraun D. Austria Lustenau | 6 | – | 11 | 913 | 0,59 |
| 5 | Adeniran S. LASK | 6 | 1 | 8 | 462 | 1,17 |
| 7 | Kara E. Rapid Wien | 5 | – | 11 | 730 | 0,62 |
| 7 | Dahl P. Rapid Wien | 5 | – | 11 | 750 | 0,60 |
| 7 | Demir Y. Rapid Wien | 5 | 3 | 11 | 932 | 0,48 |
| 10 | Konate K. Red Bull Salzburg | 4 | – | 9 | 412 | 0,87 |
| 10 | Adamsen T. Rapid Wien | 4 | – | 11 | 807 | 0,45 |
| 10 | Kiese I. SV Ried | 4 | 1 | 5 | 156 | – |
| 10 | Pomer P. SV Ried | 4 | 1 | 7 | 494 | 0,73 |
| 10 | Baden Frederiksen N. WSG Tirol | 4 | 1 | 11 | 672 | 0,54 |
| 10 | Hofleitner A. cezalı Grazer AK | 4 | 1 | 11 | 895 | 0,40 |
| 10 | Vrioni G. Wolfsberger AC | 4 | 2 | 9 | 595 | 0,61 |
| 10 | Schwab S. SV Ried | 4 | 2 | 11 | 828 | 0,43 |
| 18 | Vertessen Y. Red Bull Salzburg | 3 | – | 11 | 524 | 0,52 |
| 18 | Verinac A. Austria Lustenau | 3 | – | 11 | 679 | 0,40 |
| 18 | Massombo Y. SCR Altach | 3 | – | 9 | 734 | 0,37 |
Yalnızca bu sezonun lig maçları; kupa ve Avrupa kupaları hariç. Eşitlik halinde daha az penaltı golü, ardından daha az dakika belirleyicidir. Oynanan 69 lig maçının 66 tanesi kayıtlı; eksik maçlarda atılan goller burada yer almıyor.
Dakika başına en sık kim gol atıyor?
Gol krallığı listesi as oyuncuları öne çıkarır. 90 dakika başına hesaplandığında (en az 450 dakika, 3 gol) Avusturya Bundesliga sıralamasında öndekiler:
- Adeniran S. LASK · 90 dk başına 1,17 gol (462 dk'da 6 gol)
- Lang C. LASK · 90 dk başına 0,95 gol (665 dk'da 7 gol)
- Tabakovic H. Red Bull Salzburg · 90 dk başına 0,91 gol (693 dk'da 7 gol)
- Hoffmann M. TSV Hartberg · 90 dk başına 0,80 gol (899 dk'da 8 gol)
- Pomer P. SV Ried · 90 dk başına 0,73 gol (494 dk'da 4 gol)
Sıkça sorulan sorular: Avusturya Bundesliga golcüler
Avusturya Bundesliga gol krallığında kim önde?
11 lig maçında 8 golle Hoffmann M. (TSV Hartberg) (güncelleme: 8 Kasım 2026).
Avusturya Bundesliga içinde en çok penaltı golü kimin?
Gole çevirdiği 3 penaltıyla Demir Y..
Sıradaki Avusturya Bundesliga maçında kimin gol atma olasılığı en yüksek?
Orana göre Haris Tabakovic (Sturm Graz – Red Bull Salzburg): oran 2,00, marj olmadan en az bir gol için yaklaşık 36 % şans. Bu kesin değildir.
Kendi kalesine goller ve penaltılar golcü bahislerinde sayılır mı?
Kendi kalesine atılan goller hiçbir oyuncuya yazılmaz. Penaltı golleri diğer goller gibi sayılır, bu yüzden penaltıcılar avantajlıdır. Penaltı atışlarındaki goller sayılmaz.
18+ · Bahis tavsiyesi değildir: Golcü bahislerinin oranları yüksektir, çünkü çoğu zaman kaybedilir. Oranlar son çekimden; maç başlayana kadar değişir, kadrolar ancak kısa süre önce belli olur. Kumar bağımlılık yapabilir · Yardım: gamblingtherapy.org
Bugünün tüm golcü tahminleriAvusturya Bundesliga tahminleri ve oranları