LaLiga2 – strzelcy: klasyfikacja i typy
Najlepsi strzelcy – LaLiga2 w bieżącym sezonie, z golami na 90 minut i z karnych, a także najbardziej prawdopodobni strzelcy najbliższych meczów. Prowadzi Gallego E. (Tenerife), gole: 8.
Najbliższe mecze
Na najbliższe mecze – LaLiga2 nie ma jeszcze kursów na strzelców. Pojawiają się zwykle dzień–dwa przed kolejką. Do typów i kursów – LaLiga2.
Klasyfikacja strzelców LaLiga2 2026/27
| # | Zawodnik | Gole | Karne | Mecze | Min. | na 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gallego E. Tenerife | 8 | 2 | 11 | 826 | 0,87 |
| 2 | de la Fuente M. Almeria | 7 | – | 12 | 933 | 0,68 |
| 2 | Fuentes A. Mallorca | 7 | – | 12 | 1011 | 0,62 |
| 2 | Marin A. Celta Vigo B | 7 | 1 | 12 | 859 | 0,73 |
| 5 | Suero I. Castellon | 6 | – | 10 | 686 | 0,79 |
| 6 | Asprilla Y. Girona | 5 | – | 10 | 526 | 0,86 |
| 6 | Arnuncio A. Valladolid | 5 | – | 8 | 540 | 0,83 |
| 6 | Cano J. Andorra | 5 | – | 9 | 594 | 0,76 |
| 6 | Dominguez C. Oviedo | 5 | – | 9 | 810 | 0,56 |
| 6 | Vanat V. Girona | 5 | 1 | 8 | 552 | 0,82 |
| 6 | Cordero A. Cadiz CF | 5 | 1 | 12 | 843 | 0,53 |
| 12 | Pascual J. Granada CF | 4 | – | 11 | 508 | 0,71 |
| 12 | Camara O. Castellon | 4 | – | 7 | 609 | 0,59 |
| 12 | Escobar J. Ceuta | 4 | – | 12 | 622 | 0,58 |
| 12 | Garcia E. Cordoba | 4 | – | 11 | 770 | 0,47 |
| 12 | Percan Cordoba | 4 | – | 12 | 778 | 0,46 |
| 12 | Hernandez C. Ceuta | 4 | – | 12 | 1010 | 0,36 |
| 12 | Gil I. Eibar | 4 | 1 | 11 | 601 | 0,60 |
| 12 | Jese Las Palmas | 4 | 1 | 10 | 692 | 0,52 |
| 20 | Casas A. kontuzjowany Gijon | 3 | – | 5 | 183 | – |
Tylko mecze ligowe bieżącego sezonu, bez pucharów krajowych i europejskich. Przy równej liczbie goli decyduje mniej goli z karnych, potem mniej minut. Uwzględniono 132 z 133 rozegranych meczów ligowych; gole z brakujących meczów nie są tu ujęte.
Kto strzela najczęściej w przeliczeniu na minutę?
Klasyfikacja strzelców faworyzuje podstawowych zawodników. W przeliczeniu na 90 minut (co najmniej 450 minut, 3 gole) w lidze LaLiga2 prowadzą:
- Gallego E. Tenerife · 0,87 gola na 90 min (gole: 8 w 826 min)
- Asprilla Y. Girona · 0,86 gola na 90 min (gole: 5 w 526 min)
- Arnuncio A. Valladolid · 0,83 gola na 90 min (gole: 5 w 540 min)
- Vanat V. Girona · 0,82 gola na 90 min (gole: 5 w 552 min)
- Suero I. Castellon · 0,79 gola na 90 min (gole: 6 w 686 min)
Częste pytania: strzelcy – LaLiga2
Kto prowadzi w klasyfikacji strzelców – LaLiga2?
Gallego E. (Tenerife), liczba goli: 8 w 11 meczach ligowych (stan na 8 listopada 2026).
Kto ma najwięcej goli z karnych – LaLiga2?
Sanchez C. – wykorzystane karne: 3.
Czy gole samobójcze i karne liczą się w zakładach na strzelców?
Gole samobójcze nigdy nie liczą się zawodnikowi. Gole z karnych liczą się jak każdy inny gol, dlatego egzekutorzy karnych mają przewagę. Gole w serii rzutów karnych się nie liczą.
18+ · To nie jest rekomendacja zakładu: zakłady na strzelców mają wysokie kursy, bo zwykle przegrywają. Kursy z ostatniego pobrania, zmieniają się do pierwszego gwizdka, a składy znane są dopiero tuż przed meczem. Hazard może uzależniać · Pomoc: gamblingtherapy.org