| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Patrik Schick Bayer 04 Leverkusen gole: 7 w 8 meczach · 1,03 na 90 min · ostatnie 5: 4 | 1,75 | 42 % | 46 % |
| Said El Mala 1. FC Köln gole: 2 w 7 meczach · 0,36 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,80 | 24 % | 27 % |
| Ibrahim Maza Bayer 04 Leverkusen gole: 3 w 8 meczach · 0,39 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,90 | 24 % | 24 % |
Bundesliga – strzelcy: klasyfikacja i typy
Najlepsi strzelcy – Bundesliga w bieżącym sezonie, z golami na 90 minut i z karnych, a także najbardziej prawdopodobni strzelcy najbliższych meczów. Prowadzi Fullkrug N. (SV Werder Bremen), gole: 9.
Typy na strzelców na najbliższe mecze – Bundesliga
Jak czytać tabelę
Kurs to kurs Tipico na to, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola w regulaminowym czasie gry (gole samobójcze się nie liczą). Szansa to prawdopodobieństwo zawarte w kursie po odjęciu marży bukmachera. Statystyka to nasza własna ocena na podstawie goli w sezonie na 90 minut, ostatnio rozegranych minut i oczekiwanej liczby goli drużyny w tym meczu. „Nasza ocena ↑” oznacza: statystyka jest wyraźnie wyższa niż kurs. To wskazówka, a nie gwarancja, bo kursy często zawierają informacje o składzie i roli zawodnika, których statystyka sezonowa nie zna.
niedziela, 8 listopada 2026
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Igor Matanovic SC Freiburg gole: 4 w 8 meczach · 0,65 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,00 | 36 % | 34 % |
| Lucas Holer SC Freiburg gole: 0 w 7 meczach · ostatnie 5: 0 | 2,60 | 27 % | – |
| Derry Scherhant SC Freiburg gole: 2 w 8 meczach · 0,29 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,60 | 27 % | 24 % |
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Fisnik Asllani TSG Hoffenheim gole: 0 w 6 meczach · 0,00 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 2,10 | 34 % | 26 % |
| Andrej Kramaric TSG Hoffenheim 1 gol w 8 meczach · 1 karn. · ostatnie 5: 1 | 2,10 | 34 % | – |
| Edin Dzeko FC Schalke 04 gole: 0 w 6 meczach · ostatnie 5: 0 | 3,00 | 23 % | – |
Nieuwzględnieni (wypadają lub niepewni): Adam Hlozek
Klasyfikacja strzelców Bundesliga 2026/27
| # | Zawodnik | Gole | Karne | Mecze | Min. | na 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fullkrug N. SV Werder Bremen | 9 | 3 | 8 | 658 | 1,23 |
| 2 | Schick P. Leverkusen | 7 | – | 8 | 614 | 1,03 |
| 3 | Ebnoutalib Y. Eintracht Frankfurt | 6 | – | 8 | 566 | 0,95 |
| 3 | Olise M. zawieszony FC Bayern München | 6 | – | 8 | 657 | 0,82 |
| 5 | Demirovic E. VfB Stuttgart | 5 | – | 8 | 536 | 0,84 |
| 5 | Tietz P. 1. FSV Mainz 05 | 5 | – | 8 | 694 | 0,65 |
| 5 | Gregoritsch M. FC Augsburg | 5 | 1 | 8 | 511 | 0,88 |
| 8 | Romulo Cardoso RB Leipzig | 4 | – | 6 | 332 | 1,08 |
| 8 | Nkunku C. RB Leipzig | 4 | – | 6 | 360 | 1,00 |
| 8 | Krattenmacher M. SV 07 Elversberg | 4 | – | 8 | 383 | 0,94 |
| 8 | Diaz L. kontuzjowany FC Bayern München | 4 | – | 6 | 445 | 0,81 |
| 8 | Matanovic I. Freiburg | 4 | – | 8 | 555 | 0,65 |
| 8 | Suzuki Y. Freiburg | 4 | – | 7 | 565 | 0,64 |
| 8 | Kane H. FC Bayern München | 4 | 1 | 8 | 624 | 0,58 |
| 8 | Nusa A. RB Leipzig | 4 | 1 | 8 | 629 | 0,57 |
| 16 | Silva F. Borussia Dortmund | 3 | – | 7 | 245 | – |
| 16 | Gomis T. RB Leipzig | 3 | – | 8 | 399 | 0,68 |
| 16 | Fellhauer R. FC Augsburg | 3 | – | 8 | 576 | 0,47 |
| 16 | Burkardt J. Eintracht Frankfurt | 3 | – | 8 | 584 | 0,46 |
| 16 | Scally J. Borussia Mönchengladbach | 3 | – | 8 | 598 | 0,45 |
Tylko mecze ligowe bieżącego sezonu, bez pucharów krajowych i europejskich. Przy równej liczbie goli decyduje mniej goli z karnych, potem mniej minut. Uwzględniono 72 z 78 rozegranych meczów ligowych; gole z brakujących meczów nie są tu ujęte.
Kto strzela najczęściej w przeliczeniu na minutę?
Klasyfikacja strzelców faworyzuje podstawowych zawodników. W przeliczeniu na 90 minut (co najmniej 450 minut, 3 gole) w lidze Bundesliga prowadzą:
- Fullkrug N. SV Werder Bremen · 1,23 gola na 90 min (gole: 9 w 658 min)
- Schick P. Leverkusen · 1,03 gola na 90 min (gole: 7 w 614 min)
- Ebnoutalib Y. Eintracht Frankfurt · 0,95 gola na 90 min (gole: 6 w 566 min)
- Gregoritsch M. FC Augsburg · 0,88 gola na 90 min (gole: 5 w 511 min)
- Demirovic E. VfB Stuttgart · 0,84 gola na 90 min (gole: 5 w 536 min)
Częste pytania: strzelcy – Bundesliga
Kto prowadzi w klasyfikacji strzelców – Bundesliga?
Fullkrug N. (SV Werder Bremen), liczba goli: 9 w 8 meczach ligowych (stan na 8 listopada 2026).
Kto ma najwięcej goli z karnych – Bundesliga?
Fullkrug N. – wykorzystane karne: 3.
Kto najpewniej strzeli w najbliższym meczu – Bundesliga?
Według kursów Patrik Schick (1. FC Köln – Bayer 04 Leverkusen): kurs 1,75, bez marży ok. 42 % szans na co najmniej jednego gola. To nie jest pewne.
Czy gole samobójcze i karne liczą się w zakładach na strzelców?
Gole samobójcze nigdy nie liczą się zawodnikowi. Gole z karnych liczą się jak każdy inny gol, dlatego egzekutorzy karnych mają przewagę. Gole w serii rzutów karnych się nie liczą.
18+ · To nie jest rekomendacja zakładu: zakłady na strzelców mają wysokie kursy, bo zwykle przegrywają. Kursy z ostatniego pobrania, zmieniają się do pierwszego gwizdka, a składy znane są dopiero tuż przed meczem. Hazard może uzależniać · Pomoc: gamblingtherapy.org