| Speler · seizoen | Odd | Kans | Statistiek |
|---|---|---|---|
| Patrik Schick Bayer 04 Leverkusen 7 doelpunten in 8 wedstrijden · 1,03 per 90 min. · laatste 5: 4 | 1,75 | 42 % | 46 % |
| Said El Mala 1. FC Köln 2 doelpunten in 7 wedstrijden · 0,36 per 90 min. · laatste 5: 1 | 2,80 | 24 % | 27 % |
| Ibrahim Maza Bayer 04 Leverkusen 3 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,39 per 90 min. · laatste 5: 2 | 2,90 | 24 % | 24 % |
Bundesliga doelpuntenmakers: topscorers & voorspellingen
De topscorers van de Bundesliga in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Fullkrug N. (SV Werder Bremen) met 9 doelpunten.
Doelpuntenmakers-voorspellingen voor de komende Bundesliga-wedstrijden
Zo lees je de tabel
Odd is de Tipico-odd dat de speler in de reguliere speeltijd minstens één keer scoort (eigen doelpunten tellen niet). Kans is de waarschijnlijkheid die in de odd zit nadat we de bookmakersmarge eruit hebben gerekend. Statistiek is onze eigen schatting op basis van seizoensdoelpunten per 90 minuten, de recent gespeelde minuten en de verwachte doelpunten van het team in deze wedstrijd. „Onze kijk ↑” betekent: de statistiek ligt duidelijk boven de odd. Dat is een aanwijzing, geen garantie, want odds bevatten vaak informatie over opstelling en rol die een seizoensstatistiek niet kent.
zondag, 8 november 2026
| Speler · seizoen | Odd | Kans | Statistiek |
|---|---|---|---|
| Igor Matanovic SC Freiburg 4 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,65 per 90 min. · laatste 5: 1 | 2,00 | 36 % | 34 % |
| Lucas Holer SC Freiburg 0 doelpunten in 7 wedstrijden · laatste 5: 0 | 2,60 | 27 % | – |
| Derry Scherhant SC Freiburg 2 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,29 per 90 min. · laatste 5: 2 | 2,60 | 27 % | 24 % |
| Speler · seizoen | Odd | Kans | Statistiek |
|---|---|---|---|
| Fisnik Asllani TSG Hoffenheim 0 doelpunten in 6 wedstrijden · 0,00 per 90 min. · laatste 5: 0 | 2,10 | 34 % | 26 % |
| Andrej Kramaric TSG Hoffenheim 1 doelpunt in 8 wedstrijden · 1 pen. · laatste 5: 1 | 2,10 | 34 % | – |
| Edin Dzeko FC Schalke 04 0 doelpunten in 6 wedstrijden · laatste 5: 0 | 3,00 | 23 % | – |
Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Adam Hlozek
Topscorerslijst Bundesliga 2026/27
| # | Speler | Doelpunten | Pen. | Wedstrijden | Min. | per 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fullkrug N. SV Werder Bremen | 9 | 3 | 8 | 658 | 1,23 |
| 2 | Schick P. Leverkusen | 7 | – | 8 | 614 | 1,03 |
| 3 | Ebnoutalib Y. Eintracht Frankfurt | 6 | – | 8 | 566 | 0,95 |
| 3 | Olise M. geschorst FC Bayern München | 6 | – | 8 | 657 | 0,82 |
| 5 | Demirovic E. VfB Stuttgart | 5 | – | 8 | 536 | 0,84 |
| 5 | Tietz P. 1. FSV Mainz 05 | 5 | – | 8 | 694 | 0,65 |
| 5 | Gregoritsch M. FC Augsburg | 5 | 1 | 8 | 511 | 0,88 |
| 8 | Romulo Cardoso RB Leipzig | 4 | – | 6 | 332 | 1,08 |
| 8 | Nkunku C. RB Leipzig | 4 | – | 6 | 360 | 1,00 |
| 8 | Krattenmacher M. SV 07 Elversberg | 4 | – | 8 | 383 | 0,94 |
| 8 | Diaz L. geblesseerd FC Bayern München | 4 | – | 6 | 445 | 0,81 |
| 8 | Matanovic I. Freiburg | 4 | – | 8 | 555 | 0,65 |
| 8 | Suzuki Y. Freiburg | 4 | – | 7 | 565 | 0,64 |
| 8 | Kane H. FC Bayern München | 4 | 1 | 8 | 624 | 0,58 |
| 8 | Nusa A. RB Leipzig | 4 | 1 | 8 | 629 | 0,57 |
| 16 | Silva F. Borussia Dortmund | 3 | – | 7 | 245 | – |
| 16 | Gomis T. RB Leipzig | 3 | – | 8 | 399 | 0,68 |
| 16 | Fellhauer R. FC Augsburg | 3 | – | 8 | 576 | 0,47 |
| 16 | Burkardt J. Eintracht Frankfurt | 3 | – | 8 | 584 | 0,46 |
| 16 | Scally J. Borussia Mönchengladbach | 3 | – | 8 | 598 | 0,45 |
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 72 van 78 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de Bundesliga bovenaan:
- Fullkrug N. SV Werder Bremen · 1,23 doelpunten per 90 min. (9 doelpunten in 658 min.)
- Schick P. Leverkusen · 1,03 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 614 min.)
- Ebnoutalib Y. Eintracht Frankfurt · 0,95 doelpunten per 90 min. (6 doelpunten in 566 min.)
- Gregoritsch M. FC Augsburg · 0,88 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 511 min.)
- Demirovic E. VfB Stuttgart · 0,84 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 536 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers Bundesliga
Wie voert de topscorerslijst van de Bundesliga aan?
Fullkrug N. (SV Werder Bremen) met 9 doelpunten in 8 competitiewedstrijden (stand 8 november 2026).
Wie heeft in de Bundesliga de meeste strafschopgoals?
Fullkrug N. met 3 benutte strafschoppen.
Wie scoort het waarschijnlijkst in de volgende Bundesliga-wedstrijd?
Volgens de odds Patrik Schick (1. FC Köln – Bayer 04 Leverkusen): odd 1,75, zonder marge ongeveer 42 % kans op minstens één doelpunt. Zeker is dat niet.
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org
Alle doelpuntenmakers-voorspellingen van vandaagBundesliga voorspellingen & odds