Championship golcüler: gol krallığı ve tahminler
Championship bu sezonun golcüleri: 90 dakika başına gol ve penaltı golleriyle, ayrıca sıradaki maçların en olası golcüleri. Zirvede 13 golle Lankshear W. (Middlesbrough) var.
Sıradaki maçlar
Championship sıradaki maçları için henüz golcü oranı yok. Bunlar genellikle maç gününden bir iki gün önce yayımlanır. Championship tahminleri ve oranlarına git.
Championship 2026/27 gol krallığı
| # | Oyuncu | Goller | Pen. | Maçlar | Dk. | 90 dk başına |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lankshear W. Middlesbrough | 13 | – | 13 | 1051 | 1,11 |
| 2 | Gudjohnsen A. Blackburn Rovers | 9 | – | 13 | 871 | 0,93 |
| 3 | Larin C. Southampton | 7 | – | 11 | 731 | 0,86 |
| 3 | Bowen J. West Ham United | 7 | 1 | 13 | 1162 | 0,54 |
| 5 | Lopez F. Wolverhampton Wanderers | 6 | – | 12 | 969 | 0,56 |
| 5 | Dalby S. Bolton | 6 | – | 14 | 1044 | 0,52 |
| 5 | Priske A. Birmingham City | 6 | 1 | 11 | 880 | 0,61 |
| 5 | Moylan J. Cardiff City | 6 | 1 | 13 | 1104 | 0,49 |
| 9 | Toure M. Norwich City | 5 | – | 7 | 456 | 0,99 |
| 9 | Bamford P. Sheffield United | 5 | – | 11 | 789 | 0,57 |
| 9 | Moore K. Wrexham | 5 | – | 13 | 890 | 0,51 |
| 9 | Mavropanos K. West Ham United | 5 | – | 11 | 938 | 0,48 |
| 9 | Price I. West Bromwich Albion | 5 | 3 | 14 | 1175 | 0,38 |
| 14 | Heggebo A. West Bromwich Albion | 4 | – | 13 | 543 | 0,66 |
| 14 | McGlynn J. Stoke City | 4 | – | 10 | 708 | 0,51 |
| 14 | Idah A. Swansea City | 4 | – | 13 | 730 | 0,49 |
| 14 | Millar L. Birmingham City | 4 | – | 10 | 742 | 0,49 |
| 14 | Ballard D. Bristol City | 4 | – | 13 | 764 | 0,47 |
| 14 | Lang C. Preston North End | 4 | – | 14 | 856 | 0,42 |
| 14 | Devlin T. Portsmouth | 4 | – | 13 | 901 | 0,40 |
Yalnızca bu sezonun lig maçları; kupa ve Avrupa kupaları hariç. Eşitlik halinde daha az penaltı golü, ardından daha az dakika belirleyicidir. Oynanan 180 lig maçının 165 tanesi kayıtlı; eksik maçlarda atılan goller burada yer almıyor.
Dakika başına en sık kim gol atıyor?
Gol krallığı listesi as oyuncuları öne çıkarır. 90 dakika başına hesaplandığında (en az 450 dakika, 3 gol) Championship sıralamasında öndekiler:
- Lankshear W. Middlesbrough · 90 dk başına 1,11 gol (1051 dk'da 13 gol)
- Toure M. Norwich City · 90 dk başına 0,99 gol (456 dk'da 5 gol)
- Gudjohnsen A. Blackburn Rovers · 90 dk başına 0,93 gol (871 dk'da 9 gol)
- Larin C. Southampton · 90 dk başına 0,86 gol (731 dk'da 7 gol)
- Kone R. Queens Park Rangers · 90 dk başına 0,76 gol (471 dk'da 4 gol)
Sıkça sorulan sorular: Championship golcüler
Championship gol krallığında kim önde?
13 lig maçında 13 golle Lankshear W. (Middlesbrough) (güncelleme: 8 Kasım 2026).
Championship içinde en çok penaltı golü kimin?
Gole çevirdiği 3 penaltıyla Price I..
Kendi kalesine goller ve penaltılar golcü bahislerinde sayılır mı?
Kendi kalesine atılan goller hiçbir oyuncuya yazılmaz. Penaltı golleri diğer goller gibi sayılır, bu yüzden penaltıcılar avantajlıdır. Penaltı atışlarındaki goller sayılmaz.
18+ · Bahis tavsiyesi değildir: Golcü bahislerinin oranları yüksektir, çünkü çoğu zaman kaybedilir. Oranlar son çekimden; maç başlayana kadar değişir, kadrolar ancak kısa süre önce belli olur. Kumar bağımlılık yapabilir · Yardım: gamblingtherapy.org
Bugünün tüm golcü tahminleriChampionship tahminleri ve oranları