| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Goncalo Ramos AC Milan 10 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,20 · 1 pen. · son 5: 1 | 2,50 | 28 % | 21 % |
| Christian Pulisic AC Milan 7 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,57 · son 5: 2 | 2,90 | 24 % | 24 % |
| Omari Hutchinson AC Milan 6 maçta 1 gol · son 5: 1 | 4,00 | 17 % | – |
Serie A golcüler: gol krallığı ve tahminler
Serie A bu sezonun golcüleri: 90 dakika başına gol ve penaltı golleriyle, ayrıca sıradaki maçların en olası golcüleri. Zirvede 9 golle Varela G. (Monza) var.
Sıradaki Serie A maçları için golcü tahminleri
Tablo nasıl okunur
Oran, oyuncunun normal sürede en az bir gol atması için Tipico oranıdır (kendi kalesine atılan goller sayılmaz). Şans, bahis şirketi marjını çıkardıktan sonra oranın içerdiği olasılıktır. İstatistik, 90 dakika başına sezon golleri, son maçlarda oynanan dakikalar ve takımın bu maçtaki gol beklentisinden yaptığımız kendi tahminimizdir. „Bizim görüşümüz ↑“ şu demek: istatistik oranın belirgin şekilde üzerinde. Bu bir ipucudur, garanti değil; çünkü oranlar çoğu zaman sezon istatistiğinin bilmediği kadro ve rol bilgilerini içerir.
Pazar, 8 Kasım 2026
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Nikola Krstovic bizim görüşümüz ↑ Atalanta 10 maçta 6 gol · 90 dk başına 0,86 · son 5: 5 | 2,30 | 30 % | 44 % |
| Gustavo Varela bizim görüşümüz ↑ Monza 9 maçta 9 gol · 90 dk başına 1,07 · 2 pen. · son 5: 5 | 2,60 | 27 % | 40 % |
| Charles De Ketelaere Atalanta 10 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,12 · son 5: 1 | 3,50 | 19 % | 16 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Marcus Thuram Inter Milan 9 maçta 5 gol · 90 dk başına 0,71 · son 5: 3 | 2,10 | 34 % | 34 % |
| Pio Esposito Inter Milan sezon verisi yok | 2,30 | 30 % | – |
| Nico Paz Como 9 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,37 · son 5: 2 | 3,50 | 19 % | 20 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Nick Woltemade Juventus 8 maçta 0 gol · 90 dk başına 0,00 · son 5: 0 | 2,90 | 24 % | 17 % |
| Randal Kolo Muani Juventus 10 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,11 · son 5: 1 | 3,00 | 23 % | 17 % |
| Mateo Pellegrino Fiorentina 10 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,38 · son 5: 1 | 3,00 | 23 % | 21 % |
Serie A 2026/27 gol krallığı
| # | Oyuncu | Goller | Pen. | Maçlar | Dk. | 90 dk başına |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Varela G. Monza | 9 | 2 | 9 | 760 | 1,07 |
| 2 | Malen D. Roma | 8 | – | 9 | 612 | 1,18 |
| 2 | Raimondo A. sakat Frosinone | 8 | – | 10 | 764 | 0,94 |
| 4 | Krstovic N. Atalanta | 6 | – | 10 | 628 | 0,86 |
| 5 | Rabiot A. AC Milan | 5 | – | 8 | 576 | 0,78 |
| 5 | Thuram M. Inter Milan | 5 | – | 9 | 635 | 0,71 |
| 5 | Douvikas A. Como | 5 | – | 10 | 768 | 0,59 |
| 5 | Maldini D. Cagliari | 5 | 1 | 10 | 650 | 0,69 |
| 5 | Calo G. Frosinone | 5 | 1 | 10 | 856 | 0,53 |
| 10 | Cisse A. AC Milan | 4 | – | 7 | 340 | 1,06 |
| 10 | Martinez L. sakat Inter Milan | 4 | – | 5 | 353 | 1,02 |
| 10 | Moreira D. AC Milan | 4 | – | 6 | 394 | 0,91 |
| 10 | Isaksen G. Lazio | 4 | – | 10 | 558 | 0,65 |
| 10 | Adams C. Torino | 4 | – | 8 | 571 | 0,63 |
| 10 | Noslin T. Lazio | 4 | – | 9 | 578 | 0,62 |
| 10 | Osmajic M. Genoa | 4 | – | 9 | 735 | 0,49 |
| 10 | Mastantuono F. Fiorentina | 4 | – | 10 | 792 | 0,45 |
| 10 | De Bruyne K. Napoli | 4 | 1 | 10 | 540 | 0,67 |
| 19 | Mbangula S. Bologna | 3 | – | 5 | 129 | – |
| 19 | Mora R. Roma | 3 | – | 8 | 333 | 0,81 |
Yalnızca bu sezonun lig maçları; kupa ve Avrupa kupaları hariç. Eşitlik halinde daha az penaltı golü, ardından daha az dakika belirleyicidir. Oynanan 105 lig maçının 100 tanesi kayıtlı; eksik maçlarda atılan goller burada yer almıyor.
Dakika başına en sık kim gol atıyor?
Gol krallığı listesi as oyuncuları öne çıkarır. 90 dakika başına hesaplandığında (en az 450 dakika, 3 gol) Serie A sıralamasında öndekiler:
- Malen D. Roma · 90 dk başına 1,18 gol (612 dk'da 8 gol)
- Varela G. Monza · 90 dk başına 1,07 gol (760 dk'da 9 gol)
- Raimondo A. Frosinone · 90 dk başına 0,94 gol (764 dk'da 8 gol)
- Krstovic N. Atalanta · 90 dk başına 0,86 gol (628 dk'da 6 gol)
- Rabiot A. AC Milan · 90 dk başına 0,78 gol (576 dk'da 5 gol)
Sıkça sorulan sorular: Serie A golcüler
Serie A gol krallığında kim önde?
9 lig maçında 9 golle Varela G. (Monza) (güncelleme: 8 Kasım 2026).
Serie A içinde en çok penaltı golü kimin?
Gole çevirdiği 2 penaltıyla Varela G..
Sıradaki Serie A maçında kimin gol atma olasılığı en yüksek?
Orana göre Marcus Thuram (Inter Milan – Como): oran 2,10, marj olmadan en az bir gol için yaklaşık 34 % şans. Bu kesin değildir.
Kendi kalesine goller ve penaltılar golcü bahislerinde sayılır mı?
Kendi kalesine atılan goller hiçbir oyuncuya yazılmaz. Penaltı golleri diğer goller gibi sayılır, bu yüzden penaltıcılar avantajlıdır. Penaltı atışlarındaki goller sayılmaz.
18+ · Bahis tavsiyesi değildir: Golcü bahislerinin oranları yüksektir, çünkü çoğu zaman kaybedilir. Oranlar son çekimden; maç başlayana kadar değişir, kadrolar ancak kısa süre önce belli olur. Kumar bağımlılık yapabilir · Yardım: gamblingtherapy.org