| Speler · seizoen | Odd | Kans | Statistiek |
|---|---|---|---|
| Goncalo Ramos AC Milan 2 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,20 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 1 | 2,50 | 28 % | 21 % |
| Christian Pulisic AC Milan 3 doelpunten in 7 wedstrijden · 0,57 per 90 min. · laatste 5: 2 | 2,90 | 24 % | 24 % |
| Omari Hutchinson AC Milan 1 doelpunt in 6 wedstrijden · laatste 5: 1 | 4,00 | 17 % | – |
Serie A doelpuntenmakers: topscorers & voorspellingen
De topscorers van de Serie A in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Varela G. (Monza) met 9 doelpunten.
Doelpuntenmakers-voorspellingen voor de komende Serie A-wedstrijden
Zo lees je de tabel
Odd is de Tipico-odd dat de speler in de reguliere speeltijd minstens één keer scoort (eigen doelpunten tellen niet). Kans is de waarschijnlijkheid die in de odd zit nadat we de bookmakersmarge eruit hebben gerekend. Statistiek is onze eigen schatting op basis van seizoensdoelpunten per 90 minuten, de recent gespeelde minuten en de verwachte doelpunten van het team in deze wedstrijd. „Onze kijk ↑” betekent: de statistiek ligt duidelijk boven de odd. Dat is een aanwijzing, geen garantie, want odds bevatten vaak informatie over opstelling en rol die een seizoensstatistiek niet kent.
zondag, 8 november 2026
| Speler · seizoen | Odd | Kans | Statistiek |
|---|---|---|---|
| Nikola Krstovic onze kijk ↑ Atalanta 6 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,86 per 90 min. · laatste 5: 5 | 2,30 | 30 % | 44 % |
| Gustavo Varela onze kijk ↑ Monza 9 doelpunten in 9 wedstrijden · 1,07 per 90 min. · 2 pen. · laatste 5: 5 | 2,60 | 27 % | 40 % |
| Charles De Ketelaere Atalanta 1 doelpunt in 10 wedstrijden · 0,12 per 90 min. · laatste 5: 1 | 3,50 | 19 % | 16 % |
| Speler · seizoen | Odd | Kans | Statistiek |
|---|---|---|---|
| Marcus Thuram Inter Milan 5 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,71 per 90 min. · laatste 5: 3 | 2,10 | 34 % | 34 % |
| Pio Esposito Inter Milan geen seizoensgegevens | 2,30 | 30 % | – |
| Nico Paz Como 3 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,37 per 90 min. · laatste 5: 2 | 3,50 | 19 % | 20 % |
| Speler · seizoen | Odd | Kans | Statistiek |
|---|---|---|---|
| Nick Woltemade Juventus 0 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,00 per 90 min. · laatste 5: 0 | 2,90 | 24 % | 17 % |
| Randal Kolo Muani Juventus 1 doelpunt in 10 wedstrijden · 0,11 per 90 min. · laatste 5: 1 | 3,00 | 23 % | 17 % |
| Mateo Pellegrino Fiorentina 3 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,38 per 90 min. · laatste 5: 1 | 3,00 | 23 % | 21 % |
Topscorerslijst Serie A 2026/27
| # | Speler | Doelpunten | Pen. | Wedstrijden | Min. | per 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Varela G. Monza | 9 | 2 | 9 | 760 | 1,07 |
| 2 | Malen D. Roma | 8 | – | 9 | 612 | 1,18 |
| 2 | Raimondo A. geblesseerd Frosinone | 8 | – | 10 | 764 | 0,94 |
| 4 | Krstovic N. Atalanta | 6 | – | 10 | 628 | 0,86 |
| 5 | Rabiot A. AC Milan | 5 | – | 8 | 576 | 0,78 |
| 5 | Thuram M. Inter Milan | 5 | – | 9 | 635 | 0,71 |
| 5 | Douvikas A. Como | 5 | – | 10 | 768 | 0,59 |
| 5 | Maldini D. Cagliari | 5 | 1 | 10 | 650 | 0,69 |
| 5 | Calo G. Frosinone | 5 | 1 | 10 | 856 | 0,53 |
| 10 | Cisse A. AC Milan | 4 | – | 7 | 340 | 1,06 |
| 10 | Martinez L. geblesseerd Inter Milan | 4 | – | 5 | 353 | 1,02 |
| 10 | Moreira D. AC Milan | 4 | – | 6 | 394 | 0,91 |
| 10 | Isaksen G. Lazio | 4 | – | 10 | 558 | 0,65 |
| 10 | Adams C. Torino | 4 | – | 8 | 571 | 0,63 |
| 10 | Noslin T. Lazio | 4 | – | 9 | 578 | 0,62 |
| 10 | Osmajic M. Genoa | 4 | – | 9 | 735 | 0,49 |
| 10 | Mastantuono F. Fiorentina | 4 | – | 10 | 792 | 0,45 |
| 10 | De Bruyne K. Napoli | 4 | 1 | 10 | 540 | 0,67 |
| 19 | Mbangula S. Bologna | 3 | – | 5 | 129 | – |
| 19 | Mora R. Roma | 3 | – | 8 | 333 | 0,81 |
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 100 van 105 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de Serie A bovenaan:
- Malen D. Roma · 1,18 doelpunten per 90 min. (8 doelpunten in 612 min.)
- Varela G. Monza · 1,07 doelpunten per 90 min. (9 doelpunten in 760 min.)
- Raimondo A. Frosinone · 0,94 doelpunten per 90 min. (8 doelpunten in 764 min.)
- Krstovic N. Atalanta · 0,86 doelpunten per 90 min. (6 doelpunten in 628 min.)
- Rabiot A. AC Milan · 0,78 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 576 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers Serie A
Wie voert de topscorerslijst van de Serie A aan?
Varela G. (Monza) met 9 doelpunten in 9 competitiewedstrijden (stand 8 november 2026).
Wie heeft in de Serie A de meeste strafschopgoals?
Varela G. met 2 benutte strafschoppen.
Wie scoort het waarschijnlijkst in de volgende Serie A-wedstrijd?
Volgens de odds Marcus Thuram (Inter Milan – Como): odd 2,10, zonder marge ongeveer 34 % kans op minstens één doelpunt. Zeker is dat niet.
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org
Alle doelpuntenmakers-voorspellingen van vandaagSerie A voorspellingen & odds