Primeira Liga · Pazar, 08.11.2026 · 19:00
Vitória Guimarães – Porto tahmini ve oranları
Takım sayfaları: Vitória Guimarães · Porto
Oran maç başlayana kadar değişebilir · 18+ · bahis tavsiyesi değildir
Ev sahibi Vitória Guimarães, konuk Porto: maç Pazar (8 Kasım, 19:00).
Maç öncesi durum: Vitória Guimarães düşme hattında mücadele ediyor – Porto üst üste 8 maç kazandı
Porto 30 puanla 1. sırada ve böylece ev sahibinin önünde (9 puan, 13. sıra). Averaj: Vitória Guimarães 10-10, Porto 25-4. Vitória Guimarães ile düşme hattı arasında yalnızca 2 puan var. Porto şu an liderlik için gereken sırada ve 5 puan önde.
Form durumu Vitória Guimarães: İç sahada istikrarsız
Son iç saha galibiyeti: Marítimo (5-0). Beraberlikle biten maçlar: Moreirense (1-1) ve Casa Pia (0-0). Vitória Guimarães için son 5 iç saha maçının bilançosu: 2 galibiyet, maç başına ortalama 1,4 atılan ve 0,4 yenilen gol.
Form durumu Porto: Deplasmanda da güçlü
Son deplasman sonuçları – Porto: Gil Vicente deplasmanında 1-0, Marítimo deplasmanında 2-1 ve Casa Pia deplasmanında 4-1. Son 5 deplasman maçının bilançosu: 5 galibiyet, beraberlik yok, mağlubiyet yok, gol averajı 12-2. Porto bu maçların hepsinde gol attı.
Vitória Guimarães iç sahada, son 5 maç (eski → yeni)
Porto deplasmanda, son 5 maç (eski → yeni)
Aradaki maçlar: Dengeli bilanço
Son 2 karşılaşmanın bilançosu: Vitória Guimarães galibiyet yok, Porto 2 galibiyet, 0 beraberlik. Maç başına ortalama 2,0 gol atıldı. Son karşılaşma 0-1 bitti (Vitória Guimarães – Porto, 18.01.2026).
- 18.01.2026 Vitória Guimarães – Porto 0-1
- 11.08.2025 Porto – Vitória Guimarães 3-0
Sakat ve cezalılar
Vitória Guimarães eksikleri: Alioune Ndoye (cezalı).
Porto eksikleri: William Gomes (ayak bileği sakatlığı), Nehuen Perez (cezalı), Dominik Prpic (cezalı), Vasco Sousa (kemik kırığı).
Maç günü ortaya çıkan son dakika eksikleri burada henüz yer almayabilir.
Kim gol atar?
Gol krallığı, oranlar ve forvetlerin formu – Primeira Liga: Primeira Liga golcü tahminleri.
Primeira Liga puan durumu
| Sıra | Takım | O | Gol | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 10 | 25-4 | 30 |
| 2 | Benfica | 10 | 27-8 | 25 |
| 3 | Sporting CP | 11 | 24-11 | 24 |
| 11 | Alverca | 11 | 14-15 | 12 |
| 12 | Estrela Amadora | 10 | 15-19 | 10 |
| 13 | Vitória Guimarães | 10 | 10-10 | 9 |
| 14 | Marítimo | 10 | 9-21 | 8 |
| 15 | Casa Pia | 11 | 6-20 | 8 |
Oranlar: Vitória Guimarães – Porto
Bahis şirketleri deplasmanda oynamasına rağmen Porto tarafını açık favori görüyor. Deplasman galibiyeti yalnızca 1,50, beraberlik 4,20, ev sahibi galibiyeti 6,00. 2,5 Üst için oran 1,77.
| Bahis | Oran | orana göre | bizim görüşümüz |
|---|---|---|---|
| Vitória Guimarães kazanır | 6,00 | %16 | %21 |
| Beraberlik | 4,20 | %22 | %25 |
| Porto kazanır | 1,50 | %62 | %55 |
| Çifte şans 1X | 2,50 | %38 | %45 |
| Çifte şans X2 | 1,08 | %84 | %79 |
| 1,5 Üst | 1,22 | %76 | %72 |
| 2,5 Üst | 1,77 | %53 | %48 |
| 2,5 Alt | 2,00 | %47 | %52 |
| 3,5 Üst | 3,10 | %30 | %26 |
| 3,5 Alt | 1,33 | %70 | %74 |
„orana göre“: oranın içerdiği olasılık (bahis şirketi marjı hariç). „bizim görüşümüz“: oran ve istatistik modelimiz birlikte.
Maç tahmini: Vitória Guimarães – Porto
Özetle: Tercihimiz 1,35 oranla 3,5 Alt. Skor tahminimiz: 0-1. Biz olasılığı yaklaşık %73 görüyoruz, oran ise yalnızca %69 öngörüyor. Bahsin değeri tam da burada.
Lehine
- Vitória Guimarães iç sahada: son 5 maçın yalnızca 1 tanesinde 3 veya daha fazla gol vardı.
Aleyhine
- Porto deplasmanda: 5 maçın 3 tanesinde 3 veya daha fazla gol atıldı.
- İstisnalar da var: bu maçların birinde son olarak 5 gol atıldı.
Tahmin: 3,5 Alt · Oran 1,35 · Skor 0-1 · Risk düşük
Sık sorulan sorular: Vitória Guimarães – Porto
Vitória Guimarães – Porto maçı ne zaman?
Maç 08.11.2026 Pazar, saat 19:00 başlıyor (Primeira Liga).
Vitória Guimarães – Porto maçında favori kim?
Porto açık favori: deplasman galibiyeti 1,50, ev sahibi galibiyeti 6,00.
Vitória Guimarães – Porto maçı için tahmin ne?
Tahminimiz: 3,5 Alt, oran 1,35. Skor beklentimiz 0-1. Risk: düşük.
Vitória Guimarães ile Porto arasındaki son maçlar nasıl geçti?
Son 2 karşılaşmanın bilançosu: Vitória Guimarães galibiyet yok, Porto 2 galibiyet, 0 beraberlik. Maç başına ortalama 2,0 gol atıldı. Son karşılaşma 0-1 bitti (Vitória Guimarães – Porto, 18.01.2026).
8 Kasım 2026 tarihli tüm tahminler · Günün tahminleri · Tüm Primeira Liga tahminleri · Günün oranları · Instagram