| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Boulaye Dia Rennes 7 maçta 4 gol · 1 pen. · son 5: 4 | 2,60 | 27 % | – |
| Mousa Al-Tamari Rennes 9 maçta 0 gol · 90 dk başına 0,00 · son 5: 0 | 3,20 | 21 % | 14 % |
| Soriba Diaoune Lille 3 maçta 0 gol · son 3: 0 | 3,50 | 19 % | – |
Ligue 1 golcüler: gol krallığı ve tahminler
Ligue 1 bu sezonun golcüleri: 90 dakika başına gol ve penaltı golleriyle, ayrıca sıradaki maçların en olası golcüleri. Zirvede 8 golle Sinayoko L. (Paris FC) var.
Sıradaki Ligue 1 maçları için golcü tahminleri
Tablo nasıl okunur
Oran, oyuncunun normal sürede en az bir gol atması için Tipico oranıdır (kendi kalesine atılan goller sayılmaz). Şans, bahis şirketi marjını çıkardıktan sonra oranın içerdiği olasılıktır. İstatistik, 90 dakika başına sezon golleri, son maçlarda oynanan dakikalar ve takımın bu maçtaki gol beklentisinden yaptığımız kendi tahminimizdir. „Bizim görüşümüz ↑“ şu demek: istatistik oranın belirgin şekilde üzerinde. Bu bir ipucudur, garanti değil; çünkü oranlar çoğu zaman sezon istatistiğinin bilmediği kadro ve rol bilgilerini içerir.
Pazar, 8 Kasım 2026
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Paris Brunner Monaco 7 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,68 · son 5: 2 | 2,20 | 32 % | 40 % |
| Matthis Abline Monaco 8 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,20 · son 5: 1 | 2,80 | 24 % | 22 % |
| Louis Mafouta Le Mans 9 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,46 · 1 pen. · son 5: 1 | 3,00 | 23 % | 25 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Elye Wahi bizim görüşümüz ↑ Nice 9 maçta 6 gol · 90 dk başına 0,78 · 2 pen. · son 5: 5 | 2,50 | 28 % | 42 % |
| Mohamed Amoura Nice 8 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,44 · son 5: 2 | 3,20 | 21 % | 28 % |
| Prosper Peter Angers 9 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,44 · son 5: 2 | 3,20 | 21 % | 23 % |
Dikkate alınmayanlar (yok veya şüpheli): Yassin Belkhdim
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Ludovic Ajorque Brest 10 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,41 · son 5: 3 | 2,90 | 24 % | 24 % |
| Mama Balde Brest 9 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,44 · son 5: 2 | 3,50 | 19 % | 18 % |
| Pathe Mboup Brest 10 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,34 · son 5: 2 | 4,00 | 17 % | 18 % |
Dikkate alınmayanlar (yok veya şüpheli): Ernest Nuamah, Keito Nakamura
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Ibrahima Baldé Lorient 7 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,24 · son 5: 0 | 2,90 | 24 % | – |
| Josh Maja Le Havre 9 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,69 · 1 pen. · son 5: 4 | 3,50 | 19 % | 28 % |
| Sota Nakamura Le Havre 9 maçta 0 gol · 90 dk başına 0,00 · son 5: 0 | 3,80 | 18 % | 13 % |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Thorgan Hazard Lens 7 maçta 1 gol · son 5: 1 | 2,70 | 25 % | – |
| Florian Thauvin Lens 9 maçta 4 gol · 90 dk başına 0,46 · 3 pen. · son 5: 1 | 2,90 | 24 % | 27 % |
| Amine Gouiri Marseille 9 maçta 6 gol · 90 dk başına 0,70 · 1 pen. · son 5: 2 | 2,90 | 24 % | 27 % |
Dikkate alınmayanlar (yok veya şüpheli): Amine Harit
Ligue 1 2026/27 gol krallığı
| # | Oyuncu | Goller | Pen. | Maçlar | Dk. | 90 dk başına |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sinayoko L. Paris FC | 8 | 3 | 9 | 782 | 0,92 |
| 2 | Archer C. Auxerre | 7 | – | 8 | 712 | 0,88 |
| 2 | Lepaul E. sakat Rennes | 7 | 4 | 7 | 543 | 1,16 |
| 4 | Gouiri A. Marseille | 6 | 1 | 9 | 766 | 0,70 |
| 4 | Wahi E. Nice | 6 | 2 | 9 | 689 | 0,78 |
| 6 | Tengstedt C. Toulouse | 5 | 2 | 7 | 495 | 0,91 |
| 7 | Szymanski S. Rennes | 4 | – | 7 | 485 | 0,74 |
| 7 | Brunner P. Monaco | 4 | – | 7 | 529 | 0,68 |
| 7 | Nuamah E. sakat Lyon | 4 | – | 7 | 543 | 0,66 |
| 7 | Torres F. Paris Saint-Germain | 4 | – | 9 | 586 | 0,61 |
| 7 | Yassine G. Strasbourg | 4 | – | 9 | 772 | 0,47 |
| 7 | Ajorque L. Brest | 4 | – | 10 | 888 | 0,41 |
| 7 | Dia B. Rennes | 4 | 1 | 7 | 230 | – |
| 7 | Maja J. Le Havre | 4 | 1 | 9 | 520 | 0,69 |
| 7 | Mafouta L. Le Mans | 4 | 1 | 9 | 779 | 0,46 |
| 7 | Doumbia K. Brest | 4 | 1 | 10 | 814 | 0,44 |
| 7 | Thauvin F. Lens | 4 | 3 | 9 | 787 | 0,46 |
| 18 | Ueda A. sakat Lille | 3 | – | 5 | 317 | 0,85 |
| 18 | Bourabaa A. sakat Le Mans | 3 | – | 5 | 398 | 0,68 |
| 18 | Marquinhos sakat Paris Saint-Germain | 3 | – | 5 | 450 | 0,60 |
Yalnızca bu sezonun lig maçları; kupa ve Avrupa kupaları hariç. Eşitlik halinde daha az penaltı golü, ardından daha az dakika belirleyicidir.
Dakika başına en sık kim gol atıyor?
Gol krallığı listesi as oyuncuları öne çıkarır. 90 dakika başına hesaplandığında (en az 450 dakika, 3 gol) Ligue 1 sıralamasında öndekiler:
- Lepaul E. Rennes · 90 dk başına 1,16 gol (543 dk'da 7 gol)
- Sinayoko L. Paris FC · 90 dk başına 0,92 gol (782 dk'da 8 gol)
- Tengstedt C. Toulouse · 90 dk başına 0,91 gol (495 dk'da 5 gol)
- Archer C. Auxerre · 90 dk başına 0,88 gol (712 dk'da 7 gol)
- Wahi E. Nice · 90 dk başına 0,78 gol (689 dk'da 6 gol)
Sıkça sorulan sorular: Ligue 1 golcüler
Ligue 1 gol krallığında kim önde?
9 lig maçında 8 golle Sinayoko L. (Paris FC) (güncelleme: 8 Kasım 2026).
Ligue 1 içinde en çok penaltı golü kimin?
Gole çevirdiği 4 penaltıyla Lepaul E..
Sıradaki Ligue 1 maçında kimin gol atma olasılığı en yüksek?
Orana göre Paris Brunner (Le Mans – Monaco): oran 2,20, marj olmadan en az bir gol için yaklaşık 32 % şans. Bu kesin değildir.
Kendi kalesine goller ve penaltılar golcü bahislerinde sayılır mı?
Kendi kalesine atılan goller hiçbir oyuncuya yazılmaz. Penaltı golleri diğer goller gibi sayılır, bu yüzden penaltıcılar avantajlıdır. Penaltı atışlarındaki goller sayılmaz.
18+ · Bahis tavsiyesi değildir: Golcü bahislerinin oranları yüksektir, çünkü çoğu zaman kaybedilir. Oranlar son çekimden; maç başlayana kadar değişir, kadrolar ancak kısa süre önce belli olur. Kumar bağımlılık yapabilir · Yardım: gamblingtherapy.org