Primeira Liga · Pazar, 08.11.2026 · 16:30
Santa Clara – Gil Vicente tahmini ve oranları
Takım sayfaları: Santa Clara · Gil Vicente
Oran maç başlayana kadar değişebilir · 18+ · bahis tavsiyesi değildir
Ev sahibi Santa Clara, konuk Gil Vicente: maç Pazar (8 Kasım, 16:30).
Maç öncesi durum: Santa Clara Avrupa yolunda – Gil Vicente Avrupa kupalarını hedefliyor
Santa Clara 21 puanla 4. sırada, Gil Vicente 15 puanla 7. sırada. Averaj: Santa Clara 15-6, Gil Vicente 8-7. Santa Clara şu an Avrupa Ligi bileti için gereken sırada, ancak yalnızca 1 puan önde. Gil Vicente ile Konferans Ligi bileti arasında 5 puan var.
Form durumu Santa Clara: İç sahada istikrarsız
Son iç saha galibiyeti: Rio Ave (4-0). Bir de yenilgi var: Benfica (1-2). Beraberlikle biten maç: Braga (0-0). Santa Clara için son 5 iç saha maçının bilançosu: 2 galibiyet, maç başına ortalama 1,6 atılan ve 0,8 yenilen gol.
Form durumu Gil Vicente: Deplasmanda istikrarsız
Son deplasman sonuçları – Gil Vicente: Braga deplasmanında 2-1, Moreirense deplasmanında 1-0 ve Benfica deplasmanında 1-3. Son 4 deplasman maçının bilançosu: 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet, gol averajı 4-4. Gil Vicente bu 4 maçın 3 tanesinde gol attı.
Santa Clara iç sahada, son 5 maç (eski → yeni)
Gil Vicente deplasmanda, son 4 maç (eski → yeni)
Aradaki maçlar: Nadiren bol gol
Son 2 karşılaşmanın bilançosu: Santa Clara 1 galibiyet, Gil Vicente 1 galibiyet, 0 beraberlik. Maç başına ortalama yalnızca 1,0 gol atıldı. Son karşılaşma 1-0 bitti (Santa Clara – Gil Vicente, 21.03.2026).
- 21.03.2026 Santa Clara – Gil Vicente 1-0
- 03.11.2025 Gil Vicente – Santa Clara 1-0
Sakat ve cezalılar
Santa Clara eksikleri: MT (çapraz bağ sakatlığı), Lucas Franca (cezalı), Matheus Nunes (cezalı).
Gil Vicente eksikleri: Mohamed Bamba (sakatlık), Ricardo Esgaio (cezalı), Jose Silva (sakatlık), Arthur Tchaptchet (sakatlık).
Maç günü ortaya çıkan son dakika eksikleri burada henüz yer almayabilir.
Kim gol atar?
Gol krallığı, oranlar ve forvetlerin formu – Primeira Liga: Primeira Liga golcü tahminleri.
Primeira Liga puan durumu
| Sıra | Takım | O | Gol | P |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Benfica | 10 | 27-8 | 25 |
| 3 | Sporting CP | 11 | 24-11 | 24 |
| 4 | Santa Clara | 10 | 15-6 | 21 |
| 5 | Arouca | 11 | 13-8 | 20 |
| 6 | Académico Viseu | 10 | 15-12 | 20 |
| 7 | Gil Vicente | 10 | 8-7 | 15 |
| 8 | Braga | 10 | 12-11 | 14 |
| 9 | Moreirense | 11 | 13-18 | 14 |
Oranlar: Santa Clara – Gil Vicente
Santa Clara maça favori olarak çıkıyor: ev sahibi galibiyeti 2,15, beraberlik 3,10, Gil Vicente galibiyeti 3,50. 2,5 Üst için oran 2,35.
| Bahis | Oran | orana göre | bizim görüşümüz |
|---|---|---|---|
| Santa Clara kazanır | 2,15 | %43 | %43 |
| Beraberlik | 3,10 | %30 | %29 |
| Gil Vicente kazanır | 3,50 | %27 | %28 |
| Çifte şans 1X | 1,22 | %73 | %72 |
| Çifte şans X2 | 1,65 | %57 | %57 |
| 1,5 Üst | 1,42 | %66 | %66 |
| 2,5 Üst | 2,35 | %40 | %41 |
| 2,5 Alt | 1,57 | %60 | %59 |
| 3,5 Üst | 4,60 | %20 | %20 |
| 3,5 Alt | 1,16 | %80 | %80 |
„orana göre“: oranın içerdiği olasılık (bahis şirketi marjı hariç). „bizim görüşümüz“: oran ve istatistik modelimiz birlikte.
Maç tahmini: Santa Clara – Gil Vicente
Özetle: Tercihimiz 1,45 oranla 1,5 Üst. Skor tahminimiz: 1-1. Biz olasılığı yaklaşık %66 görüyoruz. Oran bunu oldukça doğru yansıtıyor, yani tahmin bir fırsat değil.
Lehine
- Santa Clara iç sahada: son 5 maçın 3 tanesinde 3 veya daha fazla gol atıldı.
- Deplasmanda Gil Vicente için bu oran 4 maçta 2.
Aleyhine
- Santa Clara iç sahada 3 kez gol yemedi.
- Santa Clara kadrosunda 3 eksik oyuncu var.
- Gil Vicente kadrosunda 4 oyuncu yok.
Tahmin: 1,5 Üst · Oran 1,45 · Skor 1-1 · Risk orta
Sık sorulan sorular: Santa Clara – Gil Vicente
Santa Clara – Gil Vicente maçı ne zaman?
Maç 08.11.2026 Pazar, saat 16:30 başlıyor (Primeira Liga).
Santa Clara – Gil Vicente maçında favori kim?
Santa Clara favori: ev sahibi galibiyeti 2,15, Gil Vicente galibiyeti 3,50.
Santa Clara – Gil Vicente maçı için tahmin ne?
Tahminimiz: 1,5 Üst, oran 1,45. Skor beklentimiz 1-1. Risk: orta.
Santa Clara ile Gil Vicente arasındaki son maçlar nasıl geçti?
Son 2 karşılaşmanın bilançosu: Santa Clara 1 galibiyet, Gil Vicente 1 galibiyet, 0 beraberlik. Maç başına ortalama yalnızca 1,0 gol atıldı. Son karşılaşma 1-0 bitti (Santa Clara – Gil Vicente, 21.03.2026).
8 Kasım 2026 tarihli tüm tahminler · Günün tahminleri · Tüm Primeira Liga tahminleri · Günün oranları · Instagram