| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Mohamed Salah Trabzonspor 10 maçta 8 gol · 90 dk başına 0,87 · 1 pen. · son 5: 4 | 2,00 | 36 % | 40 % |
| Paul Onuachu Trabzonspor 8 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,35 · son 5: 2 | 2,10 | 34 % | 27 % |
| Ivan Cedric Alanyaspor sezon verisi yok | 3,60 | 19 % | – |
Süper Lig golcüler: gol krallığı ve tahminler
Süper Lig bu sezonun golcüleri: 90 dakika başına gol ve penaltı golleriyle, ayrıca sıradaki maçların en olası golcüleri. Zirvede 9 golle Osimhen V. (Galatasaray) var.
Sıradaki Süper Lig maçları için golcü tahminleri
Tablo nasıl okunur
Oran, oyuncunun normal sürede en az bir gol atması için Tipico oranıdır (kendi kalesine atılan goller sayılmaz). Şans, bahis şirketi marjını çıkardıktan sonra oranın içerdiği olasılıktır. İstatistik, 90 dakika başına sezon golleri, son maçlarda oynanan dakikalar ve takımın bu maçtaki gol beklentisinden yaptığımız kendi tahminimizdir. „Bizim görüşümüz ↑“ şu demek: istatistik oranın belirgin şekilde üzerinde. Bu bir ipucudur, garanti değil; çünkü oranlar çoğu zaman sezon istatistiğinin bilmediği kadro ve rol bilgilerini içerir.
Pazar, 8 Kasım 2026
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Dusan Vlahovic Beşiktaş 8 maçta 7 gol · 90 dk başına 0,99 · 2 pen. · son 5: 3 | 1,55 | 48 % | 60 % |
| Leandro Trossard Beşiktaş 9 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,24 · son 5: 2 | 2,30 | 30 % | 29 % |
| Vaclav Cerny Beşiktaş 10 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,28 · son 5: 0 | 2,60 | 27 % | 24 % |
Süper Lig 2026/27 gol krallığı
| # | Oyuncu | Goller | Pen. | Maçlar | Dk. | 90 dk başına |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Osimhen V. sakat Galatasaray | 9 | 1 | 8 | 555 | 1,46 |
| 1 | Orban G. Amed | 9 | 1 | 10 | 747 | 1,08 |
| 3 | Salah M. Trabzonspor | 8 | 1 | 10 | 824 | 0,87 |
| 3 | Shomurodov E. İstanbul Başakşehir | 8 | 2 | 10 | 842 | 0,86 |
| 5 | Muriqi V. Fenerbahçe | 7 | – | 10 | 428 | 1,47 |
| 5 | Vlahovic D. Beşiktaş | 7 | 2 | 8 | 639 | 0,99 |
| 7 | Ramirez J. Çorum | 6 | 1 | 10 | 810 | 0,67 |
| 7 | Benedyczak A. Kasımpaşa | 6 | 1 | 10 | 868 | 0,62 |
| 7 | Juan Göztepe | 6 | 3 | 10 | 628 | 0,86 |
| 10 | Saba D. Amed | 5 | 1 | 10 | 853 | 0,53 |
| 11 | Franculino sakat Trabzonspor | 4 | – | 6 | 375 | 0,96 |
| 11 | Under C. Çorum | 4 | – | 8 | 585 | 0,62 |
| 11 | Kyziridis A. Çorum | 4 | – | 8 | 667 | 0,54 |
| 11 | Andre Henrique Göztepe | 4 | 1 | 10 | 635 | 0,57 |
| 11 | Greenwood M. Fenerbahçe | 4 | 1 | 9 | 652 | 0,55 |
| 11 | Ballet S. cezalı Amed | 4 | 1 | 10 | 780 | 0,46 |
| 11 | Kutlu B. Kocaelispor | 4 | 1 | 10 | 830 | 0,43 |
| 18 | Cardoso M. Erzurumspor | 3 | – | 9 | 476 | 0,57 |
| 18 | Kahveci I. Fenerbahçe | 3 | – | 9 | 575 | 0,47 |
| 18 | Muci E. Trabzonspor | 3 | – | 9 | 630 | 0,43 |
Yalnızca bu sezonun lig maçları; kupa ve Avrupa kupaları hariç. Eşitlik halinde daha az penaltı golü, ardından daha az dakika belirleyicidir. Oynanan 95 lig maçının 90 tanesi kayıtlı; eksik maçlarda atılan goller burada yer almıyor.
Dakika başına en sık kim gol atıyor?
Gol krallığı listesi as oyuncuları öne çıkarır. 90 dakika başına hesaplandığında (en az 450 dakika, 3 gol) Süper Lig sıralamasında öndekiler:
- Osimhen V. Galatasaray · 90 dk başına 1,46 gol (555 dk'da 9 gol)
- Orban G. Amed · 90 dk başına 1,08 gol (747 dk'da 9 gol)
- Vlahovic D. Beşiktaş · 90 dk başına 0,99 gol (639 dk'da 7 gol)
- Salah M. Trabzonspor · 90 dk başına 0,87 gol (824 dk'da 8 gol)
- Juan Göztepe · 90 dk başına 0,86 gol (628 dk'da 6 gol)
Sıkça sorulan sorular: Süper Lig golcüler
Süper Lig gol krallığında kim önde?
Şu anda Osimhen V., Orban G. her biri 9 golle zirvede eşit durumda (güncelleme: 8 Kasım 2026).
Süper Lig içinde en çok penaltı golü kimin?
Gole çevirdiği 3 penaltıyla Juan.
Sıradaki Süper Lig maçında kimin gol atma olasılığı en yüksek?
Orana göre Dusan Vlahovic (Beşiktaş – Gençlerbirliği): oran 1,55, marj olmadan en az bir gol için yaklaşık 48 % şans. Bu kesin değildir.
Kendi kalesine goller ve penaltılar golcü bahislerinde sayılır mı?
Kendi kalesine atılan goller hiçbir oyuncuya yazılmaz. Penaltı golleri diğer goller gibi sayılır, bu yüzden penaltıcılar avantajlıdır. Penaltı atışlarındaki goller sayılmaz.
18+ · Bahis tavsiyesi değildir: Golcü bahislerinin oranları yüksektir, çünkü çoğu zaman kaybedilir. Oranlar son çekimden; maç başlayana kadar değişir, kadrolar ancak kısa süre önce belli olur. Kumar bağımlılık yapabilir · Yardım: gamblingtherapy.org
Bugünün tüm golcü tahminleriSüper Lig tahminleri ve oranları