| Speler · seizoen | Odd | Kans | Statistiek |
|---|---|---|---|
| Mohamed Salah Trabzonspor 8 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,87 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 4 | 2,00 | 36 % | 40 % |
| Paul Onuachu Trabzonspor 2 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,35 per 90 min. · laatste 5: 2 | 2,10 | 34 % | 27 % |
| Ivan Cedric Alanyaspor geen seizoensgegevens | 3,60 | 19 % | – |
Süper Lig doelpuntenmakers: topscorers & voorspellingen
De topscorers van de Süper Lig in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Osimhen V. (Galatasaray) met 9 doelpunten.
Doelpuntenmakers-voorspellingen voor de komende Süper Lig-wedstrijden
Zo lees je de tabel
Odd is de Tipico-odd dat de speler in de reguliere speeltijd minstens één keer scoort (eigen doelpunten tellen niet). Kans is de waarschijnlijkheid die in de odd zit nadat we de bookmakersmarge eruit hebben gerekend. Statistiek is onze eigen schatting op basis van seizoensdoelpunten per 90 minuten, de recent gespeelde minuten en de verwachte doelpunten van het team in deze wedstrijd. „Onze kijk ↑” betekent: de statistiek ligt duidelijk boven de odd. Dat is een aanwijzing, geen garantie, want odds bevatten vaak informatie over opstelling en rol die een seizoensstatistiek niet kent.
zondag, 8 november 2026
| Speler · seizoen | Odd | Kans | Statistiek |
|---|---|---|---|
| Dusan Vlahovic Beşiktaş 7 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,99 per 90 min. · 2 pen. · laatste 5: 3 | 1,55 | 48 % | 60 % |
| Leandro Trossard Beşiktaş 2 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,24 per 90 min. · laatste 5: 2 | 2,30 | 30 % | 29 % |
| Vaclav Cerny Beşiktaş 2 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,28 per 90 min. · laatste 5: 0 | 2,60 | 27 % | 24 % |
Topscorerslijst Süper Lig 2026/27
| # | Speler | Doelpunten | Pen. | Wedstrijden | Min. | per 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Osimhen V. geblesseerd Galatasaray | 9 | 1 | 8 | 555 | 1,46 |
| 1 | Orban G. Amed | 9 | 1 | 10 | 747 | 1,08 |
| 3 | Salah M. Trabzonspor | 8 | 1 | 10 | 824 | 0,87 |
| 3 | Shomurodov E. İstanbul Başakşehir | 8 | 2 | 10 | 842 | 0,86 |
| 5 | Muriqi V. Fenerbahçe | 7 | – | 10 | 428 | 1,47 |
| 5 | Vlahovic D. Beşiktaş | 7 | 2 | 8 | 639 | 0,99 |
| 7 | Ramirez J. Çorum | 6 | 1 | 10 | 810 | 0,67 |
| 7 | Benedyczak A. Kasımpaşa | 6 | 1 | 10 | 868 | 0,62 |
| 7 | Juan Göztepe | 6 | 3 | 10 | 628 | 0,86 |
| 10 | Saba D. Amed | 5 | 1 | 10 | 853 | 0,53 |
| 11 | Franculino geblesseerd Trabzonspor | 4 | – | 6 | 375 | 0,96 |
| 11 | Under C. Çorum | 4 | – | 8 | 585 | 0,62 |
| 11 | Kyziridis A. Çorum | 4 | – | 8 | 667 | 0,54 |
| 11 | Andre Henrique Göztepe | 4 | 1 | 10 | 635 | 0,57 |
| 11 | Greenwood M. Fenerbahçe | 4 | 1 | 9 | 652 | 0,55 |
| 11 | Ballet S. geschorst Amed | 4 | 1 | 10 | 780 | 0,46 |
| 11 | Kutlu B. Kocaelispor | 4 | 1 | 10 | 830 | 0,43 |
| 18 | Cardoso M. Erzurumspor | 3 | – | 9 | 476 | 0,57 |
| 18 | Kahveci I. Fenerbahçe | 3 | – | 9 | 575 | 0,47 |
| 18 | Muci E. Trabzonspor | 3 | – | 9 | 630 | 0,43 |
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 90 van 95 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de Süper Lig bovenaan:
- Osimhen V. Galatasaray · 1,46 doelpunten per 90 min. (9 doelpunten in 555 min.)
- Orban G. Amed · 1,08 doelpunten per 90 min. (9 doelpunten in 747 min.)
- Vlahovic D. Beşiktaş · 0,99 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 639 min.)
- Salah M. Trabzonspor · 0,87 doelpunten per 90 min. (8 doelpunten in 824 min.)
- Juan Göztepe · 0,86 doelpunten per 90 min. (6 doelpunten in 628 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers Süper Lig
Wie voert de topscorerslijst van de Süper Lig aan?
Momenteel staan Osimhen V., Orban G. met elk 9 doelpunten samen bovenaan (stand 8 november 2026).
Wie heeft in de Süper Lig de meeste strafschopgoals?
Juan met 3 benutte strafschoppen.
Wie scoort het waarschijnlijkst in de volgende Süper Lig-wedstrijd?
Volgens de odds Dusan Vlahovic (Beşiktaş – Gençlerbirliği): odd 1,55, zonder marge ongeveer 48 % kans op minstens één doelpunt. Zeker is dat niet.
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org
Alle doelpuntenmakers-voorspellingen van vandaagSüper Lig voorspellingen & odds