| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Orri Oskarsson Real Sociedad 9 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,54 · son 5: 2 | 2,10 | 34 % | 30 % |
| Mikel Oyarzabal Real Sociedad 11 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,23 · son 5: 2 | 2,20 | 32 % | 25 % |
| Goncalo Guedes Real Sociedad 10 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,34 · son 5: 2 | 2,90 | 24 % | 23 % |
LaLiga golcüler: gol krallığı ve tahminler
LaLiga bu sezonun golcüleri: 90 dakika başına gol ve penaltı golleriyle, ayrıca sıradaki maçların en olası golcüleri. Zirvede 15 golle Raphinha (Barcelona) var.
Sıradaki LaLiga maçları için golcü tahminleri
Tablo nasıl okunur
Oran, oyuncunun normal sürede en az bir gol atması için Tipico oranıdır (kendi kalesine atılan goller sayılmaz). Şans, bahis şirketi marjını çıkardıktan sonra oranın içerdiği olasılıktır. İstatistik, 90 dakika başına sezon golleri, son maçlarda oynanan dakikalar ve takımın bu maçtaki gol beklentisinden yaptığımız kendi tahminimizdir. „Bizim görüşümüz ↑“ şu demek: istatistik oranın belirgin şekilde üzerinde. Bu bir ipucudur, garanti değil; çünkü oranlar çoğu zaman sezon istatistiğinin bilmediği kadro ve rol bilgilerini içerir.
Pazar, 8 Kasım 2026
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Ferran Jutgla Celta Vigo 11 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,28 · son 5: 1 | 2,70 | 25 % | 26 % |
| Pablo Duran Celta Vigo 8 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,43 · son 5: 2 | 3,20 | 21 % | 26 % |
| Karl Etta Eyong Levante 6 maçta 1 gol · son 5: 1 | 3,50 | 19 % | – |
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Georges Mikautadze Villarreal 11 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,47 · 1 pen. · son 5: 2 | 2,10 | 34 % | 30 % |
| Nicolas Pepe Villarreal 7 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,36 · son 5: 1 | 2,60 | 27 % | 28 % |
| Alberto Moleiro Villarreal 11 maçta 2 gol · 90 dk başına 0,27 · son 5: 1 | 3,20 | 21 % | 23 % |
| İlk 3'ün dışında istatistiğimizin öne çıkardıkları: | |||
| Pape Gueye bizim görüşümüz ↑ Villarreal 10 maçta 3 gol · 90 dk başına 0,37 · 1 pen. · son 5: 2 | 5,50 | 12 % | 22 % |
Dikkate alınmayanlar (yok veya şüpheli): Martin Satriano
| Oyuncu · Sezon | Oran | Şans | İstatistik |
|---|---|---|---|
| Raphinha Barcelona 10 maçta 15 gol · 90 dk başına 1,87 · 3 pen. · son 5: 9 | 1,90 | 38 % | 41 % |
| Lamine Yamal Barcelona 11 maçta 10 gol · 90 dk başına 0,99 · 1 pen. · son 5: 3 | 2,10 | 34 % | 34 % |
| Julian Alvarez Atlético Madrid 7 maçta 1 gol · 90 dk başına 0,28 · son 5: 1 | 2,80 | 24 % | 21 % |
Dikkate alınmayanlar (yok veya şüpheli): Pablo Barrios
LaLiga 2026/27 gol krallığı
| # | Oyuncu | Goller | Pen. | Maçlar | Dk. | 90 dk başına |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raphinha Barcelona | 15 | 3 | 10 | 722 | 1,87 |
| 2 | Mbappe K. Real Madrid | 12 | 3 | 11 | 984 | 1,10 |
| 3 | Lamine Yamal Barcelona | 10 | 1 | 11 | 905 | 0,99 |
| 4 | Zabiri Y. Racing de Santander | 8 | – | 11 | 716 | 1,01 |
| 4 | Budimir A. Osasuna | 8 | 4 | 11 | 850 | 0,85 |
| 6 | Camello S. Rayo Vallecano | 7 | – | 11 | 757 | 0,83 |
| 7 | Fernandez R. Espanyol | 6 | – | 11 | 957 | 0,56 |
| 7 | Nino F. Elche | 6 | 1 | 11 | 717 | 0,75 |
| 9 | Nino A. Málaga | 5 | – | 7 | 369 | 1,22 |
| 9 | Aubameyang P. Deportivo de A Coruña | 5 | – | 8 | 581 | 0,77 |
| 9 | Baena A. Atlético Madrid | 5 | – | 11 | 691 | 0,65 |
| 9 | Fermin Barcelona | 5 | – | 10 | 702 | 0,64 |
| 9 | Brugue R. Levante | 5 | – | 10 | 832 | 0,54 |
| 9 | Boye L. Deportivo Alavés | 5 | 1 | 10 | 833 | 0,54 |
| 15 | Diaz M. Deportivo Alavés | 4 | – | 11 | 459 | 0,78 |
| 15 | Sucic L. Real Sociedad | 4 | – | 10 | 778 | 0,46 |
| 15 | Bellingham J. Real Madrid | 4 | – | 11 | 868 | 0,41 |
| 15 | Berenguer A. Athletic Bilbao | 4 | 2 | 11 | 730 | 0,49 |
| 15 | Grimaldo A. Atlético Madrid | 4 | 2 | 10 | 849 | 0,42 |
| 20 | Gabriel Jesus Barcelona | 3 | – | 7 | 227 | – |
Yalnızca bu sezonun lig maçları; kupa ve Avrupa kupaları hariç. Eşitlik halinde daha az penaltı golü, ardından daha az dakika belirleyicidir. Oynanan 111 lig maçının 110 tanesi kayıtlı; eksik maçlarda atılan goller burada yer almıyor.
Dakika başına en sık kim gol atıyor?
Gol krallığı listesi as oyuncuları öne çıkarır. 90 dakika başına hesaplandığında (en az 450 dakika, 3 gol) LaLiga sıralamasında öndekiler:
- Raphinha Barcelona · 90 dk başına 1,87 gol (722 dk'da 15 gol)
- Mbappe K. Real Madrid · 90 dk başına 1,10 gol (984 dk'da 12 gol)
- Zabiri Y. Racing de Santander · 90 dk başına 1,01 gol (716 dk'da 8 gol)
- Lamine Yamal Barcelona · 90 dk başına 0,99 gol (905 dk'da 10 gol)
- Budimir A. Osasuna · 90 dk başına 0,85 gol (850 dk'da 8 gol)
Sıkça sorulan sorular: LaLiga golcüler
LaLiga gol krallığında kim önde?
10 lig maçında 15 golle Raphinha (Barcelona) (güncelleme: 8 Kasım 2026).
LaLiga içinde en çok penaltı golü kimin?
Gole çevirdiği 4 penaltıyla Budimir A..
Sıradaki LaLiga maçında kimin gol atma olasılığı en yüksek?
Orana göre Raphinha (Atlético Madrid – Barcelona): oran 1,90, marj olmadan en az bir gol için yaklaşık 38 % şans. Bu kesin değildir.
Kendi kalesine goller ve penaltılar golcü bahislerinde sayılır mı?
Kendi kalesine atılan goller hiçbir oyuncuya yazılmaz. Penaltı golleri diğer goller gibi sayılır, bu yüzden penaltıcılar avantajlıdır. Penaltı atışlarındaki goller sayılmaz.
18+ · Bahis tavsiyesi değildir: Golcü bahislerinin oranları yüksektir, çünkü çoğu zaman kaybedilir. Oranlar son çekimden; maç başlayana kadar değişir, kadrolar ancak kısa süre önce belli olur. Kumar bağımlılık yapabilir · Yardım: gamblingtherapy.org