Liga I doelpuntenmakers: topscorers & voorspellingen
De topscorers van de Liga I in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Elisor S. (Universitatea Craiova) met 9 doelpunten.
Komende wedstrijden
Voor de komende wedstrijden in de Liga I zijn nog geen odds voor doelpuntenmakers beschikbaar. Ze verschijnen meestal een tot twee dagen voor de speelronde. Naar de Liga I voorspellingen en odds.
Topscorerslijst Liga I 2026/27
| # | Speler | Doelpunten | Pen. | Wedstrijden | Min. | per 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Elisor S. Universitatea Craiova | 9 | – | 8 | 306 | 2,65 |
| 2 | Lukic J. Universitatea Cluj | 7 | – | 11 | 851 | 0,74 |
| 2 | Drazic S. CFR Cluj | 7 | – | 13 | 1106 | 0,57 |
| 2 | Ahlinvi M. Farul Constanța | 7 | – | 14 | 1156 | 0,54 |
| 2 | Dumiter A. Botoșani | 7 | – | 14 | 1165 | 0,54 |
| 2 | Al Hamlawi A. Universitatea Craiova | 7 | 1 | 10 | 516 | 1,22 |
| 7 | Cordea A. CFR Cluj | 6 | 1 | 13 | 1076 | 0,50 |
| 7 | Dobre A. Rapid București | 6 | 2 | 14 | 1068 | 0,51 |
| 7 | Armstrong D. Dinamo București | 6 | 2 | 14 | 1107 | 0,49 |
| 7 | Aliev A. Universitatea Cluj | 6 | 3 | 12 | 462 | 1,17 |
| 11 | Radaslavescu E. Farul Constanța | 5 | – | 14 | 1033 | 0,44 |
| 11 | Coman M. UTA Arad | 5 | – | 14 | 1036 | 0,43 |
| 11 | Eppel M. Csíkszereda Miercurea Ciuc | 5 | – | 13 | 1056 | 0,43 |
| 11 | Pascual M. Dinamo București | 5 | – | 13 | 1139 | 0,40 |
| 11 | Gutea R. Voluntari | 5 | 1 | 14 | 1163 | 0,39 |
| 16 | Stojilkovic F. Rapid București | 4 | – | 11 | 926 | 0,39 |
| 16 | Patrick Oțelul Galați | 4 | – | 13 | 1165 | 0,31 |
| 16 | Soro A. Dinamo București | 4 | – | 14 | 1199 | 0,30 |
| 16 | Nsimba S. Universitatea Craiova | 4 | 1 | 10 | 472 | 0,76 |
| 16 | Bran Flores A. J. Petrolul Ploiești | 4 | 1 | 12 | 944 | 0,38 |
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 112 van 117 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de Liga I bovenaan:
- Al Hamlawi A. Universitatea Craiova · 1,22 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 516 min.)
- Aliev A. Universitatea Cluj · 1,17 doelpunten per 90 min. (6 doelpunten in 462 min.)
- Nsimba S. Universitatea Craiova · 0,76 doelpunten per 90 min. (4 doelpunten in 472 min.)
- Lukic J. Universitatea Cluj · 0,74 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 851 min.)
- Birligea D. FCSB · 0,60 doelpunten per 90 min. (3 doelpunten in 450 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers Liga I
Wie voert de topscorerslijst van de Liga I aan?
Elisor S. (Universitatea Craiova) met 9 doelpunten in 8 competitiewedstrijden (stand 8 november 2026).
Wie heeft in de Liga I de meeste strafschopgoals?
Aliev A. met 3 benutte strafschoppen.
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org
Alle doelpuntenmakers-voorspellingen van vandaagLiga I voorspellingen & odds