Belçika Pro Lig · Cumartesi, 07.11.2026 · 20:45
RAAL La Louvière – Cercle Brugge tahmini ve oranları
Takım sayfaları: RAAL La Louvière · Cercle Brugge
Maç sonucu 0-1 · „Çifte şans 1X“ tahmini tutmadı
Oran maç başlayana kadar değişebilir · 18+ · bahis tavsiyesi değildir
Ev sahibi RAAL La Louvière, konuk Cercle Brugge: maç Cumartesi (7 Kasım, 20:45).
Maç öncesi durum: RAAL La Louvière Avrupa kupalarını hedefliyor – Cercle Brugge düşme hattında mücadele ediyor
RAAL La Louvière 7 puanla 16. sırada, Cercle Brugge 6 puanla 17. sırada. Averaj: RAAL La Louvière 13-23, Cercle Brugge 13-22. RAAL La Louvière ile Şampiyonlar Ligi bileti arasında 9 puan var. Cercle Brugge şu anda düşme hattında.
Form durumu RAAL La Louvière: İç sahada istikrarsız
Son iç saha galibiyetleri: Zulte Waregem (3-0) ve Kortrijk (3-0). Bir de yenilgi var: Brugge (1-4). RAAL La Louvière için son 5 iç saha maçının bilançosu: 2 galibiyet, maç başına ortalama 2,0 atılan ve 1,6 yenilen gol.
Form durumu Cercle Brugge: Deplasmanda galibiyetsiz
Son deplasman sonuçları – Cercle Brugge: Union deplasmanında 2-5, Charleroi deplasmanında 2-3 ve Oud-Heverlee Leuven deplasmanında 1-1. Son 5 deplasman maçının bilançosu: galibiyet yok, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet, gol averajı 7-12. Cercle Brugge bu 5 maçın 4 tanesinde gol attı.
RAAL La Louvière iç sahada, son 5 maç (eski → yeni)
Cercle Brugge deplasmanda, son 5 maç (eski → yeni)
Aradaki maçlar: RAAL La Louvière, Cercle Brugge karşısında çok başarılı
Son 4 karşılaşmanın bilançosu: RAAL La Louvière 3 galibiyet, Cercle Brugge 1 galibiyet, 0 beraberlik. Maç başına ortalama 3,8 gol atıldı. Son karşılaşma 4-1 bitti (RAAL La Louvière – Cercle Brugge, 09.05.2026).
- 09.05.2026 RAAL La Louvière – Cercle Brugge 4-1
- 11.04.2026 Cercle Brugge – RAAL La Louvière 3-0
- 15.03.2026 Cercle Brugge – RAAL La Louvière 1-3
- 02.11.2025 RAAL La Louvière – Cercle Brugge 2-1
Sakat ve cezalılar
RAAL La Louvière eksikleri: Joël Ito (aşil tendonu sakatlığı), Mouhamed Belkheir (antrenman eksiği).
Cercle Brugge eksikleri: Joel Ndala (diz sakatlığı).
Maç günü ortaya çıkan son dakika eksikleri burada henüz yer almayabilir.
Kim gol atar?
Gol krallığı, oranlar ve forvetlerin formu – Belçika Pro Lig: Belçika Pro Lig golcü tahminleri.
Belçika Pro Lig puan durumu
| Sıra | Takım | O | Gol | P |
|---|---|---|---|---|
| 14 | OH Leuven | 10 | 10-17 | 9 |
| 15 | Sint-Truiden | 10 | 18-21 | 8 |
| 16 | RAAL La Louvière | 10 | 13-23 | 7 |
| 17 | Cercle Brugge | 10 | 13-22 | 6 |
| 18 | Kortrijk | 10 | 4-22 | 4 |
Oranlar: RAAL La Louvière – Cercle Brugge
Bahis şirketleri dengeli bir maç bekliyor. Ev sahibi galibiyeti 2,40, beraberlik 3,30, Cercle Brugge galibiyeti 2,85. 2,5 Üst için oran 1,87.
| Bahis | Oran | orana göre | bizim görüşümüz |
|---|---|---|---|
| RAAL La Louvière kazanır | 2,40 | %39 | %45 |
| Beraberlik | 3,30 | %28 | %25 |
| Cercle Brugge kazanır | 2,85 | %33 | %30 |
| Çifte şans 1X | 1,42 | %67 | %70 |
| Çifte şans X2 | 1,52 | %61 | %55 |
| 1,5 Üst | 1,25 | %74 | %79 |
| 2,5 Üst | 1,87 | %50 | %58 |
| 2,5 Alt | 1,87 | %50 | %42 |
| 3,5 Üst | 3,00 | %31 | %38 |
| 3,5 Alt | 1,35 | %69 | %62 |
„orana göre“: oranın içerdiği olasılık (bahis şirketi marjı hariç). „bizim görüşümüz“: oran ve istatistik modelimiz birlikte.
Maç tahmini: RAAL La Louvière – Cercle Brugge
Özetle: Tahminimiz: Çifte şans 1X, oran 1,42. Skor beklentimiz 2-1. Biz olasılığı yaklaşık %70 görüyoruz, oran ise yalnızca %67 öngörüyor. Bahsin değeri tam da burada.
Lehine
- Cercle Brugge son 5 deplasman maçının 3 tanesini kaybetti.
- Aradaki maçlarda galibiyetler 3-1, RAAL La Louvière lehine.
Aleyhine
- RAAL La Louvière son 5 iç saha maçında 2 kez kaybetti.
- RAAL La Louvière kadrosunda 2 eksik oyuncu var.
Tahmin: Çifte şans 1X · Oran 1,42 · Skor 2-1 · Risk orta
Sık sorulan sorular: RAAL La Louvière – Cercle Brugge
RAAL La Louvière – Cercle Brugge maçı ne zaman?
Maç 07.11.2026 Cumartesi, saat 20:45 başlıyor (Belçika Pro Lig).
RAAL La Louvière – Cercle Brugge maçında favori kim?
RAAL La Louvière favori: ev sahibi galibiyeti 2,40, Cercle Brugge galibiyeti 2,85.
RAAL La Louvière – Cercle Brugge maçı için tahmin ne?
Tahminimiz: Çifte şans 1X, oran 1,42. Skor beklentimiz 2-1. Risk: orta.
RAAL La Louvière ile Cercle Brugge arasındaki son maçlar nasıl geçti?
Son 4 karşılaşmanın bilançosu: RAAL La Louvière 3 galibiyet, Cercle Brugge 1 galibiyet, 0 beraberlik. Maç başına ortalama 3,8 gol atıldı. Son karşılaşma 4-1 bitti (RAAL La Louvière – Cercle Brugge, 09.05.2026).
7 Kasım 2026 tarihli tüm tahminler · Günün tahminleri · Tüm Belçika Pro Lig tahminleri · Günün oranları · Instagram