Liga I · Cumartesi, 07.11.2026 · 14:00
Csíkszereda Miercurea Ciuc – Universitatea Cluj tahmini ve oranları
Takım sayfaları: Csíkszereda Miercurea Ciuc · Universitatea Cluj
Maç sonucu 0-0 · „3,5 Alt“ tahmini tuttu
Oran maç başlayana kadar değişebilir · 18+ · bahis tavsiyesi değildir
Csíkszereda Miercurea Ciuc – Universitatea Cluj maçı Cumartesi (7 Kasım, 14:00) oynanacak.
Maç öncesi durum: Csíkszereda Miercurea Ciuc sezonu tamamlıyor – Universitatea Cluj play-off yolunda
14 maç sonunda Csíkszereda Miercurea Ciuc 5 puanla 16. sırada. Universitatea Cluj ise 25 puan topladı ve 5. sırada. Averaj: Csíkszereda Miercurea Ciuc 9-28, Universitatea Cluj 26-20. Puan tablosunda Csíkszereda Miercurea Ciuc için artık bir şey değişmeyecek. Universitatea Cluj şu an play-off bileti için gereken sırada ve 4 puan önde.
Form durumu Csíkszereda Miercurea Ciuc: İç saha bilançosu sorunlu
Son iç saha galibiyeti: Voluntari (2-1). Bunlara yenilgiler eklendi: Universitatea Craiova (0-1) ve Dinamo București (1-3). Csíkszereda Miercurea Ciuc için son 5 iç saha maçının bilançosu: 1 galibiyet, maç başına ortalama 1,0 atılan ve 1,6 yenilen gol.
Form durumu Universitatea Cluj: Deplasmanda da güçlü
Son deplasman sonuçları – Universitatea Cluj: Corvinul Hunedoara deplasmanında 3-0, CFR Cluj deplasmanında 3-1 ve Voluntari deplasmanında 2-0. Son 5 deplasman maçının bilançosu: 3 galibiyet, beraberlik yok, 2 mağlubiyet, gol averajı 9-7. Universitatea Cluj bu 5 maçın 4 tanesinde gol attı.
Csíkszereda Miercurea Ciuc iç sahada, son 5 maç (eski → yeni)
Universitatea Cluj deplasmanda, son 5 maç (eski → yeni)
Aradaki maçlar: Bu eşleşmede gol bol
Son 2 karşılaşmanın bilançosu: Csíkszereda Miercurea Ciuc 1 galibiyet, Universitatea Cluj 1 galibiyet, 0 beraberlik. Maç başına ortalama 4,0 gol atıldı. Son karşılaşma 4-1 bitti (Universitatea Cluj – Csíkszereda, 14.02.2026).
- 14.02.2026 Universitatea Cluj – Csíkszereda 4-1
- 04.10.2025 Csíkszereda – Universitatea Cluj 2-1
Sakat ve cezalılar
Csíkszereda Miercurea Ciuc eksikleri: Ervin Bakos (bağ sakatlığı).
Universitatea Cluj eksikleri: Dorin Codrea (sakatlık), Noah Loosli (kemik kırığı), Mouhamadou Drammeh (sakatlık), Elio Capradossi (sakatlık).
Maç günü ortaya çıkan son dakika eksikleri burada henüz yer almayabilir.
Kim gol atar?
Gol krallığı, oranlar ve forvetlerin formu – Liga I: Liga I golcü tahminleri.
Liga I puan durumu
| Sıra | Takım | O | Gol | P |
|---|---|---|---|---|
| 3 | Rapid București | 14 | 23-13 | 30 |
| 4 | Petrolul Ploiești | 15 | 20-18 | 27 |
| 5 | Universitatea Cluj | 14 | 26-20 | 25 |
| 6 | Farul Constanța | 14 | 23-21 | 23 |
| 7 | FCSB | 14 | 20-20 | 21 |
| 14 | Oțelul Galați | 14 | 16-22 | 12 |
| 15 | Voluntari | 14 | 14-31 | 8 |
| 16 | Csíkszereda Miercurea Ciuc | 14 | 9-28 | 5 |
Oranlar: Csíkszereda Miercurea Ciuc – Universitatea Cluj
Bahis şirketleri deplasmanda oynamasına rağmen Universitatea Cluj tarafını açık favori görüyor. Deplasman galibiyeti yalnızca 1,47, beraberlik 4,10, ev sahibi galibiyeti 5,70. 2,5 Üst için oran 1,62.
| Bahis | Oran | orana göre | bizim görüşümüz |
|---|---|---|---|
| Csíkszereda Miercurea Ciuc kazanır | 5,70 | %16 | %21 |
| Beraberlik | 4,10 | %22 | %23 |
| Universitatea Cluj kazanır | 1,47 | %62 | %55 |
| Çifte şans 1X | 2,50 | %38 | %45 |
| Çifte şans X2 | 1,05 | %84 | %79 |
| 1,5 Üst | 1,17 | %78 | %77 |
| 2,5 Üst | 1,62 | %56 | %55 |
| 2,5 Alt | 2,10 | %44 | %45 |
| 3,5 Üst | 2,55 | %36 | %33 |
| 3,5 Alt | 1,42 | %64 | %67 |
„orana göre“: oranın içerdiği olasılık (bahis şirketi marjı hariç). „bizim görüşümüz“: oran ve istatistik modelimiz birlikte.
Maç tahmini: Csíkszereda Miercurea Ciuc – Universitatea Cluj
Özetle: Tahminimiz: 3,5 Alt, oran 1,42. Skor beklentimiz 1-1. Biz olasılığı yaklaşık %67 görüyoruz, oran ise yalnızca %64 öngörüyor. Bahsin değeri tam da burada.
Lehine
- Oran, rakamlarımızla örtüşüyor.
Aleyhine
- Csíkszereda Miercurea Ciuc iç sahada: 5 maçın 3 tanesinde 3 veya daha fazla gol atıldı.
- Universitatea Cluj deplasmanda: 5 maçın 4 tanesinde 3 veya daha fazla gol atıldı.
- İstisnalar da var: bu maçların birinde son olarak 5 gol atıldı.
Tahmin: 3,5 Alt · Oran 1,42 · Skor 1-1 · Risk orta
Sık sorulan sorular: Csíkszereda Miercurea Ciuc – Universitatea Cluj
Csíkszereda Miercurea Ciuc – Universitatea Cluj maçı ne zaman?
Maç 07.11.2026 Cumartesi, saat 14:00 başlıyor (Liga I).
Csíkszereda Miercurea Ciuc – Universitatea Cluj maçında favori kim?
Universitatea Cluj açık favori: deplasman galibiyeti 1,47, ev sahibi galibiyeti 5,70.
Csíkszereda Miercurea Ciuc – Universitatea Cluj maçı için tahmin ne?
Tahminimiz: 3,5 Alt, oran 1,42. Skor beklentimiz 1-1. Risk: orta.
Csíkszereda Miercurea Ciuc ile Universitatea Cluj arasındaki son maçlar nasıl geçti?
Son 2 karşılaşmanın bilançosu: Csíkszereda Miercurea Ciuc 1 galibiyet, Universitatea Cluj 1 galibiyet, 0 beraberlik. Maç başına ortalama 4,0 gol atıldı. Son karşılaşma 4-1 bitti (Universitatea Cluj – Csíkszereda, 14.02.2026).
7 Kasım 2026 tarihli tüm tahminler · Günün tahminleri · Tüm Liga I tahminleri · Günün oranları · Instagram