Scottish Premiership doelpuntenmakers: topscorers & voorspellingen
De topscorers van de Scottish Premiership in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Duran C. (Celtic) met 7 doelpunten.
Komende wedstrijden
Voor de komende wedstrijden in de Scottish Premiership zijn nog geen odds voor doelpuntenmakers beschikbaar. Ze verschijnen meestal een tot twee dagen voor de speelronde. Naar de Scottish Premiership voorspellingen en odds.
Topscorerslijst Scottish Premiership 2026/27
| # | Speler | Doelpunten | Pen. | Wedstrijden | Min. | per 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Duran C. Celtic | 7 | – | 12 | 813 | 0,77 |
| 2 | Nygren B. Celtic | 6 | – | 12 | 850 | 0,64 |
| 2 | Fowler J. St Johnstone | 6 | 2 | 12 | 785 | 0,69 |
| 4 | Naderi R. Rangers | 5 | – | 10 | 700 | 0,64 |
| 4 | Murrell J. Falkirk | 5 | 1 | 10 | 710 | 0,63 |
| 4 | Braga C. Heart of Midlothian | 5 | 1 | 11 | 893 | 0,50 |
| 4 | Miller C. geblesseerd Heart of Midlothian | 5 | 3 | 11 | 692 | 0,65 |
| 8 | Kelsy K. Rangers | 4 | – | 7 | 429 | 0,84 |
| 8 | Fink B. Dundee | 4 | – | 9 | 582 | 0,62 |
| 8 | Nisbet K. Aberdeen | 4 | 1 | 11 | 905 | 0,40 |
| 11 | Hay A. Dundee | 3 | – | 6 | 415 | 0,65 |
| 11 | Wilson J. geschorst Heart of Midlothian | 3 | – | 10 | 515 | 0,52 |
| 11 | Hogh K. Celtic | 3 | – | 9 | 540 | 0,50 |
| 11 | Lowry A. Motherwell | 3 | – | 9 | 602 | 0,45 |
| 11 | Mendy L. Heart of Midlothian | 3 | – | 10 | 788 | 0,34 |
| 11 | McPake J. Heart of Midlothian | 3 | – | 10 | 793 | 0,34 |
| 11 | Kiltie G. Kilmarnock | 3 | – | 12 | 1003 | 0,27 |
| 11 | Shankland L. geblesseerd Rangers | 3 | 1 | 5 | 367 | 0,74 |
| 11 | Sapsford Z. Dundee United | 3 | 1 | 10 | 537 | 0,50 |
| 11 | Westley J. Dundee | 3 | 1 | 8 | 563 | 0,48 |
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 69 van 73 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de Scottish Premiership bovenaan:
- Duran C. Celtic · 0,77 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 813 min.)
- Fowler J. St Johnstone · 0,69 doelpunten per 90 min. (6 doelpunten in 785 min.)
- Miller C. Heart of Midlothian · 0,65 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 692 min.)
- Naderi R. Rangers · 0,64 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 700 min.)
- Nygren B. Celtic · 0,64 doelpunten per 90 min. (6 doelpunten in 850 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers Scottish Premiership
Wie voert de topscorerslijst van de Scottish Premiership aan?
Duran C. (Celtic) met 7 doelpunten in 12 competitiewedstrijden (stand 8 november 2026).
Wie heeft in de Scottish Premiership de meeste strafschopgoals?
Miller C. met 3 benutte strafschoppen.
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org
Alle doelpuntenmakers-voorspellingen van vandaagScottish Premiership voorspellingen & odds