Primeira Liga doelpuntenmakers: topscorers & voorspellingen
De topscorers van de Primeira Liga in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Pavlidis V. (Benfica) met 10 doelpunten.
Doelpuntenmakers-voorspellingen voor de komende Primeira Liga-wedstrijden
Zo lees je de tabel
Odd is de Tipico-odd dat de speler in de reguliere speeltijd minstens één keer scoort (eigen doelpunten tellen niet). Kans is de waarschijnlijkheid die in de odd zit nadat we de bookmakersmarge eruit hebben gerekend. Statistiek is onze eigen schatting op basis van seizoensdoelpunten per 90 minuten, de recent gespeelde minuten en de verwachte doelpunten van het team in deze wedstrijd. „Onze kijk ↑” betekent: de statistiek ligt duidelijk boven de odd. Dat is een aanwijzing, geen garantie, want odds bevatten vaak informatie over opstelling en rol die een seizoensstatistiek niet kent.
Fran Navarro Braga 1 doelpunt in 8 wedstrijden · 0,27 per 90 min. · laatste 5: 0
2,30
30 %
27 %
Ricardo Horta Braga 1 doelpunt in 7 wedstrijden · 0,17 per 90 min. · laatste 5: 1
2,50
28 %
26 %
Gabri Martinez Braga 1 doelpunt in 7 wedstrijden · 0,23 per 90 min. · laatste 5: 0
3,20
21 %
21 %
Topscorerslijst Primeira Liga 2026/27
#
Speler
Doelpunten
Pen.
Wedstrijden
Min.
per 90
1
Pavlidis V. Benfica
10
3
10
813
1,11
2
Suarez L. Sporting CP
8
2
10
664
1,08
3
Prestianni G. Benfica
6
–
10
848
0,64
4
Sainz B. Porto
5
–
10
362
1,24
4
Victor P. Braga
5
–
10
704
0,64
4
Barbero I. Arouca
5
–
10
710
0,63
4
Andre Clovis Académico Viseu
5
–
10
807
0,56
4
Paciencia G. Santa Clara
5
1
8
608
0,74
4
Veiga G. Porto
5
1
10
648
0,69
4
Koutsias G. Famalicão
5
1
10
782
0,58
11
Antonetti L. Estrela Amadora
4
–
10
893
0,40
11
Marcus A. Estrela Amadora
4
–
10
893
0,40
11
Andre Silva Porto
4
1
10
636
0,57
11
Stoica I. Estrela Amadora
4
1
10
680
0,53
15
Camara D. Alverca
3
–
6
380
0,71
15
Semedo V. Alverca
3
–
9
397
0,68
15
Goncalves F. Sporting CP
3
–
9
511
0,53
15
John N. Moreirense
3
–
10
746
0,36
15
Froholdt V. Porto
3
–
9
810
0,33
15
Joao Guilherme Académico Viseu
3
–
10
845
0,32
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 90 van 93 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de Primeira Liga bovenaan:
Pavlidis V.Benfica · 1,11 doelpunten per 90 min. (10 doelpunten in 813 min.)
Suarez L.Sporting CP · 1,08 doelpunten per 90 min. (8 doelpunten in 664 min.)
Paciencia G.Santa Clara · 0,74 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 608 min.)
Veiga G.Porto · 0,69 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 648 min.)
Victor P.Braga · 0,64 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 704 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers Primeira Liga
Wie voert de topscorerslijst van de Primeira Liga aan?
Pavlidis V. (Benfica) met 10 doelpunten in 10 competitiewedstrijden (stand 8 november 2026).
Wie heeft in de Primeira Liga de meeste strafschopgoals?
Pavlidis V. met 3 benutte strafschoppen.
Wie scoort het waarschijnlijkst in de volgende Primeira Liga-wedstrijd?
Volgens de odds Vangelis Pavlidis (Estrela Amadora – Benfica): odd 1,50, zonder marge ongeveer 50 % kans op minstens één doelpunt. Zeker is dat niet.
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org