Ligue 2 doelpuntenmakers: topscorers & voorspellingen
De topscorers van de Ligue 2 in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Fofana Y. (Reims) met 9 doelpunten.
Komende wedstrijden
Voor de komende wedstrijden in de Ligue 2 zijn nog geen odds voor doelpuntenmakers beschikbaar. Ze verschijnen meestal een tot twee dagen voor de speelronde. Naar de Ligue 2 voorspellingen en odds.
Topscorerslijst Ligue 2 2026/27
| # | Speler | Doelpunten | Pen. | Wedstrijden | Min. | per 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fofana Y. Reims | 9 | – | 11 | 929 | 0,87 |
| 2 | Fall P. M. Metz | 8 | – | 10 | 843 | 0,85 |
| 3 | Boakye A. St Etienne | 6 | – | 11 | 911 | 0,59 |
| 4 | Balde I. Rodez | 5 | – | 4 | 344 | 1,31 |
| 4 | Dion M. Annecy | 5 | – | 11 | 533 | 0,84 |
| 4 | Ballo T. St Etienne | 5 | – | 11 | 695 | 0,65 |
| 4 | Cardona I. St Etienne | 5 | – | 11 | 752 | 0,60 |
| 4 | Durand D. Red Star | 5 | – | 11 | 895 | 0,50 |
| 4 | Pays N. Montpellier | 5 | – | 11 | 977 | 0,46 |
| 4 | Tavares J. Dijon | 5 | 1 | 10 | 405 | 1,11 |
| 11 | Megnan-Pave L. Montpellier | 4 | – | 9 | 589 | 0,61 |
| 11 | Leye B. Pau FC | 4 | – | 11 | 629 | 0,57 |
| 11 | Houdayer M. Laval | 4 | – | 11 | 850 | 0,42 |
| 11 | Ikanga J. Red Star | 4 | 1 | 11 | 499 | 0,72 |
| 15 | Barka Y. Dijon | 3 | – | 7 | 299 | 0,90 |
| 15 | Kante A. Laval | 3 | – | 9 | 444 | 0,61 |
| 15 | Chouchane S. Dijon | 3 | – | 11 | 611 | 0,44 |
| 15 | Rambaud T. Annecy | 3 | – | 10 | 623 | 0,43 |
| 15 | Gomel B. Sochaux | 3 | – | 9 | 666 | 0,41 |
| 15 | Prutsev E. Dunkerque | 3 | – | 11 | 717 | 0,38 |
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 99 van 104 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de Ligue 2 bovenaan:
- Fofana Y. Reims · 0,87 doelpunten per 90 min. (9 doelpunten in 929 min.)
- Fall P. M. Metz · 0,85 doelpunten per 90 min. (8 doelpunten in 843 min.)
- Dion M. Annecy · 0,84 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 533 min.)
- Ikanga J. Red Star · 0,72 doelpunten per 90 min. (4 doelpunten in 499 min.)
- Ballo T. St Etienne · 0,65 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 695 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers Ligue 2
Wie voert de topscorerslijst van de Ligue 2 aan?
Fofana Y. (Reims) met 9 doelpunten in 11 competitiewedstrijden (stand 8 november 2026).
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org
Alle doelpuntenmakers-voorspellingen van vandaagLigue 2 voorspellingen & odds